TESTE KATIL

KOSLA MULTIPOWER

KOSLA MULTIPOWER
Sıvı formda sunulan Vanish Kosla Multipower sizi kısa sürede, fazla zahmete girmeden zorlu lekelerden kurtarmak için geliştirildi! Siz de Vanish’in en iyi leke çıkarıcısı Vanish Kosla Multipower ile asla gitmeyeceğini düşündüğünüz leke ve kirlerden kurtulabilirsiniz!
KOSLA MULTIPOWER
SATIN AL

Ürün Özellikleri

Vanish Kosla Multipower deterjan güçlendirici özelliği ile öne çıkan bir üründür. 4 etkili gücü ile soğuk suda lekeleri çıkarır. 30 °C derecede bile lekelerle savaşan yapısının yanında kötü kokuları yok eder, hijyen sağlar. Tüm kıyafetleriniz için leke çıkarıcı görevi üstlenen Vanish Kosla Multipower’ın 4 gücünden bir diğeri ise renk koruyucu özelliği. Klor içermeyen yapısı ve özel formülü ile renklerin birbirine karışmasını önler, sevdiğiniz kıyafetlerinizin ömrünü uzatarak uzun süre keyifle giymenizi sağlar.

Hangi Lekelerde Etkili?

Vanish Kosla Multipower, zorlu gibi görünen 90’a yakın leke üzerinde üstün performans gösterir. Kahve ya da mürekkep lekesi nasıl çıkar diye düşünenlere hızlı bir cevap sunan ürün, kırmızı şarap gibi boyama etkisi ile bilinen lekelerin çıkarılmasında etkilidir.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Hem renkliler hem de beyazlar için koruyucu özellik gösteren Vanish Kosla Multipower günlük kumaşlarda güvenle kullanılabilir. Kıyafetlerin ömrünü uzatan ve soğuk suda etki gösterebilen formülü ile dikkat çeken ürünü kullanmadan önce çamaşırların etiketlerinde yer alan yıkama talimatlarını da incelemeniz önerilir.

Kullanım Talimatı

Vanish Kosla Multipower her yıkamada çamaşır makinesine konabilir. Önerilen kullanım miktarı ve adımları şöyledir:
  • Ürünü normal lekelerde 50 ml, zorlu lekelerde 100 ml olarak kullanabilirsiniz. Ölçü için ürünün kapağında yararlanabilirsiniz.
  • Kosla Multipower leke çıkarıcı ürününü isterseniz çamaşır makinesinin deterjan gözüne normal çamaşır deterjanı ile beraber ekleyebilirsiniz.
  • Dilerseniz Kosla Multipower leke çıkarıcıyı makinenin içerisindeki çamaşırların üzerine dökerek de kullanabilirsiniz.
SATIN AL