TESTE KATIL

VANISH KOSLA OXI ACTION GOLD KRİSTAL BEYAZ

VANISH KOSLA OXI ACTION GOLD KRİSTAL BEYAZ
Oxi Action formüllü, beyazlara özel Vanish Gold leke çıkarıcı ile lekelendiği için kullanılmayan, sararan ve solan çamaşırlar için çözüm çok kolay!
VANISH KOSLA OXI ACTION GOLD KRİSTAL BEYAZ
SATIN AL

Ürün Özellikleri

Vanish Kosla Oxi Action Gold Kristal Beyaz, etkili leke çıkarma performansı ile beğenileri toplayan bir ürün. Oksijen moleküllerinden aldığı güçle kıyafetlerin derinlerine işleyen bu güçlü leke çıkarıcı en zor lekelere karşı müthiş performans gösterir. Beyazlarınız 50.yıkamada bile bembeyaz kalır. Vanish Kosla Oxi Action Gold Kristal Beyaz ile her zaman tertemiz görünen kombinler oluşturabilir, kıyafetlerin ve ev tekstil ürünlerinin ömrünü uzatabilirsiniz.

Hangi Lekelerde Etkili?

Sizi “Beyaz kıyafetteki yağ lekesi nasıl çıkar? Leke çıksa bile kıyafetim parlak beyaz rengini kaybeder mi?” endişelerinden kurtaran Vanish Kosla Oxi Action Gold Kristal Beyaz zahmetsiz temizlik vadeder. Beyazları her zaman en beyaz haliyle kullanmanızı sağlayan ürün günlük yiyecek, içecek lekelerinde ve çevresel kirlerde etkilidir. Paket üzerinde belirtilen talimatlar doğrultusunda kullandığınızda beyazlar üzerindeki lekelerin mükemmel bir şekilde temizlendiğini görebilirsiniz.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Vanish Kosla Oxi Action Gold Kristal Beyaz, pamuklu ve polyester kumaşlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu noktada uygulama öncesinde mutlaka yıkanacak ürünün yıkama talimatları incelenmeli, etiketi okunmalıdır. Tişört, gömlek, atlet ve elbise gibi beyaz kıyafetlerin yanı sıra nevresim takımları, örtüleri havlu ve bornoz setleri de bu ürünle bembeyaz kalabilir.

Kullanım Talimatı

Vanish Kosla beyaz sıvı deterjan çamaşır makinesinde deterjan gözüne deterjanla beraber eklenebilir. Dilerseniz direkt olarak çamaşırların üzerine dökerek de kullanabilirsiniz.
  • Ürün normal lekeler için 50 ml, zorlu lekeler için 100 ml şeklinde kullanılmalıdır.
  • Belirtilen miktar tercih edildiği şekilde makineye eklenebilir.
  • Sonrasında çamaşır makinesi uygun programda çalıştırılabilir.
SATIN AL