VANISH KOSLA KONSANTRE LEKE ÇIKARICI JEL

Özel konsantre formülüyle zorlu lekelere kolay bir şekilde müdahale edebilmeniz için geliştirilen Vanish Kosla Konsantre Leke Çıkarıcı Jel ile kıyafetleriniz tertemiz olacak!

* Konsantre formülü ile 100 uygulama

* Leke çıkarma başlığı

* Taşınabilir boyut

Ürün Özellikleri

Vanish leke çıkarıcı ailesinin konsantre formüllü üyesi zorlu lekelerin üstesinden çok kolay bir şekilde gelebilen, yoğun sıvı kıvamında bir ürün. Minik boyutu ile taşıma kolaylığı da sağlayan ürünü seyahatlerinizde de yanınızda götürebilirsiniz. Konsantre yapısı sayesinde 100 kullanıma kadar güçlü leke çıkarıcı etkisini yaşatan ürünün özel kapağı ise uygulama kolaylığı sunar. Lekelere elle ovalamadan müdahale etme şansı tanıyan özel kapağının leke çıkarıcı özelliği ile zahmetsiz uygulama imkanı tanır.

Hangi Lekelerde Etkili?

Vanish Kosla Konsantre Leke Çıkarıcı Jel; kıyafetlere, ev tekstil ürünlerine dökülen çay lekesi nasıl çıkar, diye düşündüğünüzde imdadınıza koşar. Zor görünen yiyecek ve içecek lekelerine özel geliştirilen ürün fondöten lekesi çıkarma konusunda da oldukça başarılıdır. Özellikle giyinirken bulaşan ve başta açık renkler olmak üzere kıyafetlerin duruşunu bozan fondöten ve makyaj ürünleri lekelerini bu konsantre jel ile kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Konsantre formüllü bu Vanish leke çıkarıcı jel hem beyazlar hem renkliler için uygun bir üründür. Basit bir şekilde uygulayabileceğiniz ürünü kullanmadan önce kıyafetin ya da kumaşın yıkama talimatlarını incelemeniz faydalı olabilir. Pamuk ve polyester üzerindeki zorlu lekelerle savaşan, en iyi leke çıkaran deterjan çeşitleri arasında yer alan bu ürün ile lekesiz kıyafetlere kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Kullanım Talimatı

Vanish Kosla Konsantre Leke Çıkarıcı Jel, doğrudan lekelere uygulanabilen bir üründür. En iyi performans için paket üzerindeki talimatları incelemeniz önerilir. Genel olarak izlenmesi gereken adımlar ise şöyledir:

*Üründen az miktarda leke üzerine sıkın.

*Ürünün leke çıkarıcı özelliği olan başlığı ile lekenin üzerini çitileyin.

*5 dakika bekledikten sonra lekeli kıyafeti yıkayabilirsiniz. Yıkamayı elde ya da makinede yapabilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman ambalajın arkasındaki talimatları izleyin.

DİĞER LEKE ÇIKARICILAR