Sürdürülebilir Moda Ve Zamansız Kıyafetler

Mart 9, 2023

Sürdürülebilir Moda Ve Zamansız Kıyafetler

Yeni bir sezon sizin için yeni kıyafetler ve yeni trendler mi demek? Şaşıracaksınız ama bu kez bizim yanıtımız, “hayır”. Çünkü modanın ve trendlerin yavaşlığa övgüsünü artık görmemek imkansız. Artık klasik parçaları sezon trendleriyle birleştirmenin tam zamanı.

Sürdürülebilirlik anlayışını benimsediğimiz bu yıllarda, moda endüstrisi de artık sezonlar arasında büyük farklar yaratmıyor. Artık zamansız parçalar döngüsel moda yaklaşımıyla birbirini tekrar ediyor. Siz de bu kış, gardırobunuzu düzenleyerek geçtiğimiz sezondan bu sezona transfer edebileceğiniz kıyafetlerle stilinizi değiştirebilirsiniz.

Düzenli aralıklarla gerçekleştireceğiniz gardırop detoksu ise yenileme ve ileri dönüşüm için çok önemli. Şimdi, eskimeyen eskilerle yeni sezonun trendlerini baştan yaratıyoruz!

GERÇEK KLASİK: SÜVETER

Süveterler çok uzun yıllardır gardıroplarımızda yer alan gerçek klasik parçalardır. Geçtiğimiz sezon vitrinlerden gardıroplarımıza transfer olan klasik süveterler, hem modern tasarımları hem de gerçek nostaljik halleriyle bu sezon da görünümümüze uyumlanıyor. Bu sezon, gömlekler ve tişörtlerle birlikte kullanabileceğiniz süveterlerinizle gerçek bir trend avcısı olarak görülebilirsiniz. Tek renk pantolonlarla birlikte kullanarak doğru eşleşmeyi yakalayacaksınız. İster modern, ister retro; süveterler görünümünüzü özgün kılacak gerçek klasikler.

MODERN FORM: ŞİŞME YELEK

Spor ve şık bir görünümün formülü olan şişme yelekler görünümünüzü modernleştirmeyi sağlıyor. Şişme yelekleri sweatshirtler ve kapüşonlular ile kullanarak sportif bir stilde değerlendirebilirsiniz ama ilk bakışta fazlasıyla spor görünseler de şişme yelekler, birlikte kullanacağınız transparan bluzlarla beraber modern ve şık formlara dönüşebilir. Aynı zamanda sıcak tutması da garanti!

KİLİT PARÇA: KUMAŞ PANTOLON

Modanın kilit parçası olan kumaş, dar paça ve yüksek bel pantolonlar her daim moda. Kumaş pantolonlar, geçtiğimiz sezondan bu yana tüm şıklığıyla trendler arasında göz dolduruyor. Bu kış, klasik kumaş pantolonları çizgili desenleri ve tek renk görünümleriyle bir bütünün parçası haline getirebilirsiniz. Gömlekler, crop top’lar, braletler ve bluzlarla bir arada muhteşem uyumu yakalayacak kumaş pantolonlar size zamansız bir görünümün anahtarını sunuyor. Hem de zahmetsizce. Kendinize uygun bir kumaş pantolonu seçin ya da aile gardırobunda küçük bir gezintiye çıkın…

OVERSIZE BLAZER İLE DÖNÜŞÜM

Geçmişten bugüne blazerlar trend kat sayısını artırıyor. Bol kesimli blazerlar, hem takım olarak hem de tek başlarına gerçek bir dönüştürücü. Spor, spor-şık ya da şık bir kombine tek bir oversize blazer ile seviye atlatmak mümkün. İyi bir jean, basic beyaz tişört ve blazerın uyumu bu sezon da 10 üzerinden 10 puanlık bir stil hareketi olarak kabul görüyor. Aynı zamanda, şık taytlar ya da modern pantolonlarla uyumlanan blazerlara eşlik edecek şık büstiyerler ciddi ve çekici görünümü bir araya getirmek konusunda usta. Bu sezonun da parlayan yıldızı olmak için bol kesimli blazerınıza iyi bakın. Gelecekte tekrar ihtiyacınız olabilir…

HER DAİM EKOSE

Vazgeçilmez kış deseni ekose, her sezon olduğu gibi son iki sezonda da gardıropların hazinesi rolünü üstleniyor. Atkılardan gömleklere, eteklerden kazaklara dek birçok kıyafette yer bulan ekose desenler; bu sezon şapkalardan montlara ve çantalara dek her parçada yeniden hayat buluyor. Ekosenin güçlü etkisi kış mevsimini yeniden ele geçirirken, bu sezon da gardırobunuzda bulunan parçaları günlük görünümünüze ekleyerek bir trend temsilcisine dönüşebilirsiniz. Sade bir stile eklenecek ekose detaylı bir ceket ile ya da tamamen ekose deseninden oluşan dev bir paltoyla eskimeyen bir trendin temsilcisi olacaksınız. Kışı ısıtan bu desen gerçek bir hazine, değil mi? 

UZUN ÖMÜRLÜ KIYAFETLER İÇİN…

Doğru yıkama alışkanlıkları sayesinde kıyafetlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz. Renklerin karışmasını önleyerek, beyazlarınızı ilk günkü beyazlığında tutarak, soğuk suda bile lekeleri çıkaran ve hijyen sağlayan Vanish Multipower ile klasik parçalar çok daha uzun süre gardırobunuzun yıldızı olmaya devam edecek. Üstelik Vanish Multipower kıyafetlerinizin ömrünü iki kat uzatarak kıyafetlerinizin döngüde kalmasını sağlıyor. Vanish ile #yaşasınkıyafetler

POPÜLER