VANISH KOSLA MULTIPOWER RENKLİLER İÇİN DETERJAN GÜÇLENDİRİCİ TOZ

Vanish leke çıkarıcı ailesinin 4 etkili deterjan güçlendiricisi ile aradığınız hijyene çok kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. Yıkama sırasında ekleyeceğiniz bir kapak Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz ile hijyen sağlamanın yanında kıyafetlerinizin ömrünü uzatabilirsiniz.

* Soğuk Suda Bile Lekeleri Çıkarır

* Renklerin Birbirine Karışmasını Engeller

* Kötü Kokuları Yok Eder

* Hijyen Sağlar

* Kıyafetlerinizin ömrünü uzatır

Ürün Özellikleri

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici, toz şeklinde bir üründür. Renkliler için leke çıkarıcı özelliği taşıyan bu formül, üst düzey hijyen sağlar. Özel bileşenleri sayesinde kötü kokuları yok eder ve temizliği sonuna kadar hissettirir. 4 Etkili Vanish Kosla Multipower soğuk suda bile lekeleri çıkarır, kötü kokuları yok eder. Kıyafetlerinizde hijyen sağlar. Renklerin karışmasını önleyerek kıyafetlerinizin ömrünü uzatır.

Hangi Lekelerde Etkili?

Güçlü leke çıkarıcı özellikleri ile ön plana çıkan ürünümüz günlük hayatta karşılaşabileceğiniz lekelerle kolay bir şekilde savaşır. Boyama etkisi ile bilinen çay, kahve, meyve suyu ve şarap lekesi gibi zorlu izleri sizi zahmete sokmadan temizler.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Vanish toz leke çıkarıcı deterjan, günlük kumaşların tamamında kullanılabilir. Pamuk ve polyester gibi hem kıyafetlerde hem ev tekstil ürünlerinde ön plana çıkan kumaş türlerindeki lekeler kolay bir şekilde, soğuk suda temizlenebilir. Renklilere özel olan Vanish toz leke çıkarıcı kullanımı öncesinde kıyafet ve tekstil ürünlerinin yıkama talimatlarının incelenmesi önerilir.

Kullanım Talimatı

Her yıkama esnasında normal çamaşır deterjanı ile kullanılabilen Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz, elde yıkamaya ve suya basmaya da uygundur. Ürünün etiketi incelenerek kullanıldığında en verimli sonuçlar elde edilebilir.

*Ürünü normal lekeler için yarım, zorlu lekeler için 1 ölçek olacak şekilde makinenin deterjan gözünde ekleyebilirsiniz. Deterjanı da ekledikten sonra makinede yıkama yapabilirsiniz.

*Zorlu lekelerde ürünü direkt leke üzerine uygulayarak kıyafeti ya da kumaşı suya bastırıp elde de yıkayabilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Şüpheniz varsa, tam uygulamadan önce küçük, göze çarpmayan bir alanda test edin. Her zaman ambalajın arkasındaki talimatları izleyin.

TOZ LEKE ÇIKARICI VE DETERJAN GÜÇLENDİRİCİLER

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz