VANISH KOSLA MULTIPOWER KRİSTAL BEYAZ DETERJAN GÜÇLENDİRİCİ TOZ

Farklı deterjan markaları arasından lekelerle savaştaki başarısı ile ön plana çıkan Vanish, beyazlara özel güçlendirilmiş 4 etkili formülü ile size çok yönlü bir temizlik vadediyor!

* Beyazlarınız 50.yıkamadan sonra bile bembeyaz!

* Soğuk suda bile lekeleri çıkarır

* Kötü kokuları yok eder

* Hijyen sağlar

Ürün Özellikleri

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici, beyaz çamaşırların rengini ve parlaklığını uzun süre korumak için geliştirilmiş bir üründür. 4 etkili gücü ile kıyafetlere hayat veren ürün, sararma ve solmaları önler. 50. yıkamada bile kıyafetlerin parlak beyaz rengini korumasını sağlar. Oksijenden aldığı güçle soğuk suda bile lekeleri çıkarır, kıyafetlerdeki kötü kokuları yok eder ve hijyen sağlar. Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, sizi yapısı ve beyazı korunmuş hijyenik kıyafetlerle buluşturur, kıyafetlerinizin ömrünü uzatır.

Hangi Lekelerde Etkili?

Beyazlar için deterjan güçlendirici olarak özel bir şekilde geliştirilen formülü ile günlük hayatta yer alan birçok kumaş tipinde kullanılabilir. Pamuklu beyaz tişört ve atletler Vanish leke çıkarıcı ile arındırılabilir. Polyester kumaşta da etkili olan ürün, çabuk kirlenen ev tekstili ürünlerinin de her zaman hijyenik olmasını sağlar. Beyaz çarşaflar, nevresim takımları, havlu ve bornoz setlerinde ilk günkü parlak ve temiz rengi koruyan Vanish leke çıkarıcı ile kıyafetlerin ömrü uzar.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Beyazlar için en büyük sorunlardan biri olan kan lekesi nasıl çıkarılır sorusuna pratik bir yanıt veren ürünümüz, ev tipi lekelerin çoğunda üstün performans gösterir. Gece uykuda ya da herhangi bir rahatsızlık anında tekstil ürünlerine bulaşan kan, yemek esnasında beyaz gömleğe dökülen yiyecekler tarafından bırakılan lekeleri çıkarmak için Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanılabilir.

Kullanım Talimatı

Beyazların rengini korumak ve solan ürünleri canlandırmak için tercih edilebilen Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, çamaşır makinesinde deterjan gözüne eklenir. Elde yıkamaya da uygun olan ürünün paketi üzerindeki talimatların okunması önerilir.

*Ürün deterjan gözüne lekelerin yoğunluğuna bağlı olarak eklenebilir. Zorlu lekeler için 1 ölçek yeterlidir. Normal lekeler ve renk beyazlatma için yarım ölçek kullanılabilir.

*Leke üzerine belli bir miktar dökülen ürün sonrasında çamaşırlar suya basılabilir.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman ambalajın arkasındaki talimatları izleyin.

TOZ LEKE ÇIKARICI VE DETERJAN GÜÇLENDİRİCİLER

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz