Altın Günü Öncesi ve Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Ocak 16, 2023

Altın Günü Öncesi ve Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır

Altın günü öncesi meşakkatli bir hazırlık sürecine girilir. İkramlar hazırlanır, ev dip köşe temizlenir. Bu temizlik kimi zaman zorlu olabilir. Aynı şekilde altın günü sonrasında da evinizi detaylıca temizlemeniz gerekebilir. Ancak Vanish ailesinin ürünleriyle işiniz çok daha kolay. Şimdi gelin, detaylı altın günü temizliğinde Vanish’ten hangi alanlarda yardım alabileceğinize birlikte bakalım…

Vanish İle Eviniz Işıldasın!

Altın günleri öncesinde günlük ev temizliği yerine detaylı ev temizliği yapmakta fayda vardır. İşe halı temizliği ile başlayabilirsiniz. Çok fazla toz toplayan ve bu tozu güneş ışığında daha da belli eden halılar eğer temiz olmazlarsa misafirlerinizin dikkatini çekebilir.

Vanish Halı Şampuanı Elde Yıkama ile altın günü öncesi hızlıca halılarınızı temizleyebilirsiniz. Özel formülü ile en dipteki tozu, kiri ve yerleşmiş lekeleri yüzeye çıkararak halınızda derinlemesine temizlik sağlar. Halı temizleme makinesi olanlar, aynı temizliğe Vanish Halı Şampuanı Makinede ile ulaşabilir.

Evin en önemli süsü olan tüller ise altın günü öncesi muhakkak yıkanmalıdır. Tüllerinizin tertemiz ve bembeyaz olduklarında eviniz çok daha ferah, çok daha temiz ve güzel gözükecektir. Vanish Toz Tül Temizleyici perdelerinizi ilk günkü beyazlığına kavuştururken onları kir, toz ve dumanın oluşturduğu lekelerden de kurtarmada size yardımcı olur.

Çamaşır suyu içermeyen yapısı ile hassas tüllerinizi altın günü için ışıldatacak Vanish Tül Toz Temizleyici’yi her tip makinede kullanabileceğiniz gibi elde yıkama veya suda bastırma tekniğiyle de kullanabilirsiniz.

Sigara içen misafirleriniz olabilir ya da kalabalıkta eve temiz hava girmesi için camı açabilirsiniz. Böyle durumlarda yeni yıkadığınız tüllerinizin tekrar kirlenecek olmasından korkmanıza gerek yok. Gücünü oksijenden alan özel formülü ile Vanish Tül Parlatıcı, tüllerinizin dokusunu kaplayarak kirin, isin ve dumanın nüfuz etmesini önler. Böylelikle altın gününüz sona erdiği zaman perdelerinizi yeniden yıkamak zorunda kalmazsınız.

Altın günü sonrası temizlik rutininizde tülleri eleyebilirsiniz ama koltuklar temizliğe ihtiyaç duyabilir. Bu günün en önemli özelliği birbirinden güzel yiyecekler ve içeceklerdir. Hal böyle olunca, ne kadar dikkatli olunsa da koltuklara bir şeyler dökülebilir. Altın gününden hatıra kalan lekeleri çıkarmada Vanish Koltuk İçin Leke Çıkarıcı Sprey’e güvenebilirsiniz.

Leke çıkarma konusunda uzman olan bu ürün polyester, naylon veya pamuk fark etmeksizin birçok farklı kumaş üzerinde güvenle kullanılabilir. Üstelik kullanımı da oldukça zahmetsizdir. Tek yapmanız gereken lekeli bölgeye Vanish Koltuk İçin Leke Çıkarıcı Sprey’i sıkıp en fazla beş dakika bekledikten sonra koltuğunuzu silmek olacaktır. Lekenin 30 saniyede yok olduğunu göreceksiniz.

Altın Günü Temizliğinin Püf Noktaları Nelerdir?

Ev temizlemedeki büyük detayları davet gününe bırakmamak akıllıca olacaktır. Örneğin tüllerinizi bir gün öncesinden yıkayıp asabilir; aynı şekilde halı temizliğinizi bir gün öncesinden yapabilir. Hatta ikramların bazılarını davet gününden bir önceki gün aradan çıkarabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ister davet öncesinde olsun, ister sonrasında hızlı, kesin ve güvenilir sonuçlarıyla Vanish ürünlerinin her daim yanınızda olduğunu unutmayın.

POPÜLER