Beyazlar Nasıl Yıkanır?

Ocak 16, 2023

Beyazlar Nasıl Yıkanır

Gardırobunuzda beyazların farklı bir yerinin olduğunu biliyoruz. Çünkü beyazlar hem estetik açıdan hem de lekeyi hiç saklamayan özellikleriyle ayrı bir özeni hak ediyor. Pek çok kıyafetle uyumlu, kurtarıcı beyaz gömleğiniz ya da tişörtünüzü lekelerden korusanız dahi sararmasına engel olamayabilirsiniz. Fakat doğru yıkama yöntemlerini bilirseniz, beyazların ilk günkü parlaklığını koruyabilirsiniz.

Vanish Multipower Kristal Beyaz ile kar beyaz çamaşırlar

Beyazlar nasıl yıkanır sorusu söz konusu olduğunda ekstra dikkatli ve hassas olmanız gerektiği bir gerçek. Bu noktada dikkat edebileceğiniz birkaç nokta var. Ancak bunlara değinmeden önce işin altın kuralından bahsedelim: Düzenli olarak Vanish Multipower Kristal Beyaz kullanmak. Zira kullandığınız deterjanlar sebebiyle zamanla kir partikülleri kumaşların derinine işler ve beyazlarınızın sararmasına neden olur. Oysa Vanish Multipower Kristal Beyaz’ın optik beyazlatıcı molekülleri bu kirleri bir leke gibi çıkarır, beyazlarınızın daha beyaz ve parlak kalmasını sağlar. Ürünü nasıl kullanacağınıza ise gelin birlikte bakalım:

● İlk yapmanız gereken şey beyazlarınızı kumaş türlerine göre ayırmak ve yıkama talimatlarına göre bir program seçmek. Unutmayın ki farklı kumaş tipleri farklı ilgi ister.

● İkinci olarak her zaman kullandığınız çamaşır deterjanının yanı sıra bir ölçek Vanish Multipower Kristal Beyaz Sıvı ekleyerek yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

● Kıyafetinizin üzerinde herhangi bir leke varsa, lekenin üzerini örtecek kadar Vanish Multipower Kristal Beyaz Sıvı döküp oksijen moleküllerinin lekeye hücum etmesi için 10 dakikayı aşmayacak şekilde bekletmeli; ardından yukarıda belirtildiği gibi yıkama işlemini gerçekleştirmelisiniz.

● Ürünü düzenli olarak kullandığınız takdirde beyazlarınızdaki grileşmeye ve sararmalara engel olabilirsiniz.

Aslında bembeyaz kıyafetlere sahip olmak işte bu kadar kolay. Dilerseniz Vanish Multipower Kristal Beyaz Toz kullanarak da benzer parlaklığı elde edebilirsiniz. Eğer seçiminizi toz üründen yana kullanacaksanız deterjanın yanına bir ölçek kadar Vanish Multipower Kristal Beyaz eklemeniz yeterli. Ancak siz yine de ürünü kullanmadan önce kullanım talimatlarını detaylıca okumalısınız.

Vanish Multipower Kristal Beyaz’ın güçlü formülü, lekeleri kumaşa zarar vermeden narince çıkartarak hızlı ve kalıcı çözüm sunuyor. Üstelik Vanish’in oksijen bazlı içeriği sayesinde beyazlar kaç derecede yıkanır sorusu da anlamını yitiriyor. Nitekim Vanish Multipower 30 derecede bile lekelerden kurtulmanızı sağlıyor.

Çamaşır makinesinde beyazlar nasıl yıkanır sorusuyla ilgili bir önemli noktayı daha hatırlatmakta fayda var: Beyazları sadece beyazlarla birlikte yıkamalısınız. “Bir seferden bir şey olmaz” ya da “Zaten az” diyerek renklilerle bir araya getirmeyin. Hatta burada bir püf noktası vermek gerekirse, bazen kıyafetinizin etiketi bile beyaz kumaşın sararmasına sebep olabilir. O yüzden mümkünse etiketlerini de kesmelisiniz.

POPÜLER