Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Ocak 30, 2023

Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Çayın kültürümüzde ne denli özel bir yere sahip olduğu tartışılmaz. Bazen sabah kahvaltısında, arkadaşlarımızla vakit geçirirken ya da ofiste, kütüphanede çalışırken ince belli bardakta veya büyük kupada çay her daim yanımızda. Tabii çay içmek böylesi sevilen bir şey olunca istenmeyen kazalar sonucunda oluşan lekelerden kaçamıyoruz.

Hiç beklemediğimiz anda yeni aldığımız bembeyaz gömlekte, halıda ya da koltuklarda çay lekesi ile karşılaşabiliyoruz. İşte bu noktada da akıllara tek bir soru düşüyor: Çay lekesini ne çıkarır, çay lekesi nasıl çıkar? Eğer siz de taze veya kurumuş çay lekesi ile savaşta size kesin zafer getirecek çözümler arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Çay Lekesi Nasıl Geçer? Vanish Multipower İle Çay Lekelerinden Kurtulun!

Artık kurumuş çay lekesinin kalıcı hale gelmiş olması ya da büyüklüğü gibi detaylara kapılıp karamsarlığa düşmenize gerek yok! Çünkü Vanish Kosla Multipower en etkili çay lekesinden kurtulma yöntemini huzurlarınıza sunuyor!

Oksijen bazlı içeriği sayesinde düşük sıcaklıklarda bile lekelere karşı savaş açan ve çamaşırlarınızı yıpratmadan lekeleri yok eden Vanish Kosla Multipower hem sıvı hem de toz olarak bulunabiliyor. Üst düzey leke çıkarıcı özellikleri sayesinde her türlü çamaşırdan çay lekesini söküp atan Vanish ailesiyle kusursuz temizliğe en kısa sürede ulaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Peki, Vanish Kosla Multipower ile çay lekeleri nasıl çıkar? Bu noktada önceliği beyazlara vererek başlayalım. Sakız gibi beyaz bir kumaş, daha paketi henüz açılmış kadar yeni ve parlak görünen kıyafetler elbette herkesin arzusu. Ama bu kıyafetlerin üzerinde oluşan çay lekeleri parlak görünüme gölge düşürebilir. Bu aşamada endişelenmenize gerek yok. Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz’ın sıvı ya da toz formunu kullanarak hem çay lekelerinden kurtulabilir hem de beyazlarınızın daha beyaz olmasını sağlayabilirsiniz. Gelin ilk olarak sıvı ürünün nasıl kullanacağınıza birlikte bakalım:

● Çay lekesinin üzerini örtecek kadar Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı dökün ve ürünü lekeye yedirin.

● 10 dakikayı geçmeyecek şekilde bekletin.

● Ardından çamaşır makinenizin deterjan bölümüne her zaman kullandığınız çamaşır deterjanınızı ve bir ölçek Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı ekleyerek lekeli kıyafetinizi yıkayabilir, çay lekesinden kurtulabilirsiniz.

Toz ürünü kullanırken izlemeniz gereken adımlarsa şu şekilde:

● Ölçeğin dörtte birine Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Toz koyun.

● Daha sonra ölçek dolana kadar üzerine su ekleyin ve karışımı lekenin üzerine yedirin.

● 5 dakikayı geçmeyecek şekilde bekletin ve yıkayın.

● Ürünleri kullanmadan önce kullanım talimatlarını ve kıyafetinizin yıkama önerilerini dikkatlice okuduğunuzdan emin olmayı unutmayın.

Gelelim renkli kumaşlara… Bu noktada da tercihinizi Vanish Kosla Multipower sıvı ya da tozdan yana yapmalısınız. Klor içermediği için kıyafetlerinizin solmasına neden olmadan lekelerden tek seferde kurtulmanıza yardımcı olan bu ürünleri kullanmak için de yukarıda sıralanan adımları takip edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi kıyafetten çay lekesi çıkarmak hiç de zor değil; Vanish’ten alacağınız ufak bir destekle ondan kolayca kurtulabilirsiniz.

Vanish Halı Şampuanı ile Halıdaki Çay Lekelerini Kolayca Çıkarın!

Halıya dökülen çay lekesi nasıl çıkar, mobilya döşemesinden çay nasıl temizlenir diye düşünmeye başlarsanız. Biz size merak ettiğiniz soruların cevaplarını hemen verelim: Korktuğunuz çay lekelerini Vanish Halı Şampuanı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Yüzeyden emilerek diplere kadar inen lekeleri bile kolaylıkla çıkarabilen bu halı şampuanı ile yüzeylere damlayan çayın oluşturduğu kötü görüntüden dakikalar içerisinde kurtulabilirsiniz. Nasıl mı?

● İlk olarak temizlemek istediğiniz yüzeyin üzerinde biriken tozları elektrik süpürgesi yardımıyla temizleyin.

● Bir kovaya 9 ölçek su 1 ölçek Vanish Halı Şampuanı koyun.

● Elde ettiğiniz köpüklü suyu temiz bir bez ya da sünger yardımıyla lekenin üzerine uygulayın.

● Islak bölge kuruduktan sonra bir kere daha elektrik süpürgesiyle süpürün. İşte bu kadar basit!

Vanish Halı Şampuanları özel içeriği sayesinde yüzeylerin yapısını korur ve tüyleri sertleştirmeden temizler. Size de yorulmadan kavuştuğunuz temizliğin tadını çıkarmak kalır!

Ayrıca Vanish Kosla halı temizleme spreyi ile halılarınızdaki çay lekelerinden kolayca kurtulmanızda mümkün. Vanish Kosla halı spreyini lekelere uygulamak için şu basit adımları izleyebilirsiniz.

● Halı yüzeyindeki tortuyu hafifçe temizleyin

● Vanish Leke Çıkarıcı Spreyi lekeye püskürtün

● En fazla 5 dk bekleyin ve lekeyi silin ve halıdaki yeni ya da kurumuş çay lekelerinden kurtulun.

Gücünü oksijenden alan Vanish Oxi Action ve özel içeriği sayesinde en derin lekeleri bile temizleyen Vanish Halı Şampuanı ve Vanish Halı Spreyi lekelerle savaşınızda her zaman sizinle!

POPÜLER