Çikolata Lekesi Nasıl Çıkar?

Ocak 16, 2023

Çikolata Lekesi Nasıl Çıkar

Bitterinden sütlüsüne, fıstıklısından bademlisine yüzlerce çeşidi olan çikolata lezzetleri arasından herkesin kendine göre bir favorisi mutlaka vardır. Hızlıca eriyebilme özelliği olan çikolata kumaşlara da aynı şekilde yayılıp nüfuz ettiğinden tehlikeli lekeler grubunda yer alır. Diğer yandan aslında çikolatanın neden olduğu kahverengi lekelerin hiç de korkulacak bir yanı yok. Leke çıkarma yöntemleri ile bunun nasıl mümkün olduğunu gelin beraber inceleyelim.

Çikolata lekesinin çözümü Vanish Kosla Multipower

Çikolata bilhassa koyu ve güçlü rengi sebebiyle saklaması en zor lekelerden birisidir. Diğer yandan sıcağa dayanıksız yapısı sayesinde çok hızlı yayılma kapasitesine sahip olan bu leke ile baş etmek söz konusu olduğunda en iyi leke çıkarıcı formüle sahip Vanish Kosla Multipower’a başvurabilirsiniz.

Oksijen bazlı formülü sayesinde lekeyi olduğu yerden tek seferde ve kolayca söken Vanish, kumaşın dokusuna hasar vermeden uygulanabilir. Yıkama alışkanlıklarınıza göre ve yıkayacağınız kıyafetlerin renklerine göre Vanish’in farklı leke giderici formüllerinden birini tercih edebilirsiniz. Düşük sıcaklıklarda bile etkili olan Vanish Kosla Multipower hem sıvı hem de toz olarak bulunabilir.

Öncelikle beyaz kıyafetlere bulaşan çikolata lekelerini nasıl çıkaracağınızla başlayalım. Bembeyaz kumaşlar ve henüz yeni alınmış gibi parlak görünen kıyafetler elbette herkesin arzusu. Bu noktada çikolata lekesi zorlu bir leke sanılabilir. Ancak Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı kullanarak bu lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz. Ürünü kullanmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

● Çikolata lekesinin üzerini örtecek kadar Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı dökün ve ürünü lekeye yedirin.

● 10 dakikayı geçmeyecek şekilde bekletin.

● Ardından çamaşır makinenizin deterjan bölümüne her zaman kullandığınız çamaşır deterjanınızı ve bir ölçek Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz’ı ekleyerek lekeli kıyafetinizi yıkayabilir, çikolata lekesinden kurtulabilirsiniz.

Ürünü kullanmadan önce kullanım talimatlarını ve kıyafetinizin yıkama önerilerini dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz, leke çıkarma özelliğinin yanı sıra beyazlarınızın 50. yıkamaya kadar ilk günkü beyazlığını korur. Düzenli olarak kullanırsanız, yalnızca lekelerden değil beyazlarınızın derinlerine işlemiş kir partiküllerinden de kurtularak onların grileşmesine engel olabilirsiniz.

Gelelim renkli kumaşlara… Bu noktada tercihinizi Vanish Kosla Multipower Pembe Sıvı’dan yana yapmalısınız. Klor içermediği için kıyafetlerinizin solmasına neden olmadan lekelerden tek seferde kurtulmanıza yardımcı olan bu ürünü kullanmak için de yukarıda sıralanan adımları takip edebilirsiniz.

POPÜLER