Çilek Lekesi Nasıl Çıkar?

Ocak 16, 2023

Çilek Lekesi Nasıl Çıkar

Baharın habercisi leziz çilekler tezgâhlara çıktığı anda mis gibi kokusu ile başınızı döndürmeye yeter. Ancak çilek lekesi bu keyfin önüne geçer mi endişesi çoğu zaman çilek yemekten kaçınmanıza sebep olabilir. Oysa sulu sulu, kıpkırmızı bir çileği yemekten sizi alıkoyacak hiçbir şey olmamalı! Çilek lekesi nasıl çıkar diye kara kara düşünmeyi bir kenara koyun ve tabağınızdaki çileklerin tadını çıkarın. Çünkü çilek lekesini çıkarmak sandığınız kadar zorlu bir uğraş değil.

Vanish ile çilek lekesinden kurtulun

Çilek lekesi nasıl çıkarılır sorusuna yanıt arayanların en büyük destekçisi elbette ki hem sıvı hem de toz olarak bulunan Vanish Kosla Multipower. Diyelim ki keyifle yediğiniz çilek bembeyaz tişörtünüzün üzerine damladı. Oluşacak bu kırmızı lekeden kurtulmak için türlü türlü numaralara başvurmaya gerek yok; tek seferde ve 30 derecede bile etkili Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı’yı kullanabilirsiniz. Böylece kıyafetinizin dokusuna zarar vermeden lekeden hızlıca kurtulmakla kalmayıp ürünün içeriğindeki optik beyazlatıcılarla daha da beyaz bir kıyafete sahip olursunuz, 50. Yıkamada bile beyazlarınız ilk günkü beyazlığını korur. Beyazlarınızın ömrü 2 kat uzar!*

Gelin Vanish’i nasıl kullanmanız gerektiğine bir bakalım:

● Çilek lekesinin üzerini örtecek şekilde Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı dökün.

● Ürünü lekeye iyice yedirebilmek adına 10 dakika kadar bekleyin.

● Daha sonra çamaşır makinenizin deterjan bölümüne her zamanki çamaşır deterjanınızı ve bir ölçek Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz ekleyin ve çamaşırınızı her zamanki rutini ile yıkayın.

Bu uygulamayı gerçekleştirmeden önce, Vanish kullanım talimatlarını ve kıyafetinizin yıkama önerilerini dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Yıkama alışkanlıklarınıza göre dilerseniz Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Toz’u da kullanabilirsiniz. Bu ürünü kullanmak içinse çeyrek ölçek toz ile tam ölçek suyu karıştırıp lekenin üzerine yayarak en az 10 dakika bekletin. Ardından kıyafetinizi çamaşır makinesine atarak çamaşır deterjanınızla normal rutininde yıkayabilirsiniz. Sonrasını bırakın Vanish kendi halletsin.

Renkli kıyafetleriniz içinse Vanish Kosla Multipower Pembe Sıvı ya da Toz tercih edebilirsiniz. Vanish Kosla Multipower, klor içermeyen formülü sayesinde ise kıyafetlerinizin rengine zarar vermez.

Halıdan çilek lekesi nasıl çıkar diye düşünüyorsanız, yine Vanish yanınızda. Çilek lekeli halınızı Vanish Halı Şampuanı Elde ile silerek hem lekelerden kurtulabilir hem de halınızın dokusunu bozmadan ilk günkü yumuşaklığını koruyabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan önce kullanım talimatlarını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

*Sadece deterjanla 25 yıkamaya kıyasla deterjana ek Vanish ile 50 yıkamada beyazlık koruma performansına dayanır

POPÜLER