Kış Aylarında Şık Görünme Tüyoları

Eylül 9, 2021

Kış Aylarında Şık Görünme Tüyoları

Soğuk ve yağışlı günlere rağmen kışın tarzından ödün vermen gerekmez.

İşte sana, kışın da tarz giyinebilmen için birkaç ipucu!

Yeni sezon moda trendlerinden, hava tahminine göre giyinmeye kadar pek çok farklı öneri kış gardırobunu oluştururken işine yarayacak.

Kışın Nasıl Giyinmeli?

Kış mevsimi, hem havaya uygun hem de tarzına her daim önem verenler için en zorlu mevsimlerden biri.

Öncelikle yapman gereken: Kışın kasvetli havasından sıyrılıp işe basit bir planlama ile başlamak. Gardırobundaki temel parçaların bir listesini yaptıktan sonra eksik parçalar için küçük bir alışverişe çıkabilirsin. Örneğin severek kullandığın bir palton yoksa siyah, krem, deve tüyü veya gri gibi nötr renkleri düşünebilirsin. Bu renkler paltonu daha çok yönlü ve şık hale getirecek zamansız renkler.

Tarz kıyafetlere sahip olmak, her ortamda şık görünmene yardımcı olur. Kışın giyilecek kıyafetler denilince ilk akla gelen palto ve kabanlar oluyor. Ancak çoğu zaman kaba görüntüleriyle çok şık bir görünüm sergilemediklerini hepimiz biliyoruz. Vücuduna en uygun palto ve kabanı seçmek için özen göstermen bu açıdan çok önemli.

Kış mevsiminde şıklığın anahtarı, klasik ama şık parçalara yatırım yapmaktır. Böylece uzun yıllar boyunca modası geçmeden kullanabileceğin harika giysi ve aksesuarlara sahip olabilirsin.

2021 Kış Trendlerinin Vazgeçilmezleri

2021 yılı kış trendleri içinde ilk sırayı, 80’lerden ilham alan büyük boy boyfriend ceketler aldı.

Bu tarz ceketleri, deri bir kemerle tamamlamak ise oldukça popüler. Diz üzerinde şık beyaz çizmeler, sarı renkli çantalar, modern bluzlar, parlak mücevher renkli elbiseler, balıkçı yaka siyah ve beyaz kazaklar, bir klasik olan pastel tonları ve elbette ki siyah renk, 2021 kış trendlerinin vazgeçilmezlerinden.

Kışın hem tarz olmak hem de rahatlık arıyorsan tercihini yine kışın favori parçalarından biri olan taytlardan yana yapabilirsin. Taytlar da artık modaya uygun, soğuk ve sert kışlar için pek çok türde hazırlanıyor. Uzun kollu tunik elbiseler, yine uzun kollu çiçekli elbiseler, yarım kollu vintage görünümlü siyah elbiseler, büyük beden balıkçı yaka süveterler de bu kış çok moda.

Aksesuarlar ise kış şıklığını tamamlayacak en önemli unsurlardan biri! Aksesuarlarla kişiliğini ifade edebilir ve daha tarz bir görünüm yaratabilirsin. Eldivenler, şapkalar, bereler, fularlar, atkılar ile kıyafetinle renk uyumunu tamamlayıp stilinde müthiş bir uyum yaratabilirsin.

Kıyafetlerinin İlk Günkü Gibi Canlı Olmasını Kim İstemez?

Kış mevsimi, yağmur, çamur derken giysilerini ne şekilde temizleyeceksin? Yağmurdan veya çamurdan korkma! Çünkü kış mevsiminin zorlu çamur ve diğer lekeleri için yanında çok güçlü bir yardımcı var: Vanish Multipower!

Vanish Multipower kıyafetlerinin ilk günkü gibi canlı kalmasını sağlayıp, kıyafetlerine yerleşen kötü kokulardan kurtulman için en büyük yardımcın olmaya aday.

Vanish Multipower’ı renkli ya da siyah giysilerin için güvenle kullanabilirsin çünkü lekeleri çıkarırken renklerin karışmasını önler ve giysilerin ilk alındığı günkü gibi canlı renklerini korur.

Kıyafetlerini yıkarken renklerin birbirine karışmasını önleyen ve hijyen sağlama özelliğiyle kıyafetlerini güvenle giymeni sağlayan Vanis Multipower ile kıyafetlerindeki lekeleri zahmetsizce çıkarabilirsin. Ayrıca kıyafetlerini yıpratmadan koruyarak ömrünü uzatabilirsin.

POPÜLER