Kola Lekesi Nasıl Çıkar?

Ocak 30, 2023

Kola Lekesi Nasıl Çıkar

Dünyanın en popüler içeceklerinden kola pek çok kişi için vazgeçilmezdir. Ancak oluşturduğu lekeler için aynı şeyi söylemek biraz zor. Zira doğru ve hızlı şekilde müdahale etmediğiniz kola lekeleri, en sevdiğiniz kıyafetleriniz ya da kıymetli halılarınızın kâbusu olabilir.

Beyazlarda kola lekesi Vanish Kosla Multipower’la nasıl çıkar?

Diyelim ki keyifle kolanızı içerken bardak devriliverdi; ya da çocuğunuz okuldan kocaman bir kola lekesiyle çıkageldi ve siz kola lekesi çıkar mı sorusuyla baş başa kaldınız. Endişelenmeye hiç gerek yok. Lekeden hızlıca kurtulmak için Vanish Multipower’a başvurabilirsiniz.

100’den fazla lekeye çare olan Vanish Multipower, oksijenin gücü sayesinde düşük sıcaklıklarda bile kumaşlarınıza en ufak zarar vermeden lekelerden kurtulmanızı sağlar. Beyaz kıyafetlerinizde oluşan kola lekesinden kurtulmak için Vanish Multipower Kristal Beyaz Sıvı’yı tercih edebilirsiniz. Ürünün kullanımı ise oldukça pratik:

● Öncelikle lekenin üzerine az miktar Vanish Multipower Kristal Beyaz dökün.

● Ürünü lekeye yedirdikten sonra 10 dakikayı geçmeyecek şekilde bekletin.

● Ardından çamaşır makinenizin deterjan kısmına her zamanki çamaşır deterjanınızla bir ölçek (100 ml) Vanish Multipower Kristal Beyaz Sıvı ekleyerek kıyafetinizin yıkama talimatlarına uygun olarak yıkama işlemini tamamlayın.

Renkli kıyafetleriniz içinse aynı adımları takip ederek Vanish Multipower Pembe Sıvı’yı kullanabilirsiniz.

Halıdaki kola lekesi ne ile çıkar?

Halı lekeleri pek çok kişinin korkulu rüyasıdır. Özellikle uzun tüylü halılarda lekelere zor müdahale edilir. Bir de söz konusu şekerli ve gazlı bir yapısı olan kola lekesi ise, durum daha da göz korkutucu olabilir.

Halıya dökülen kolanın kalıcı bir lekeye sebebiyet vermemesi için bilmeniz gereken ilk ve en önemli şey, lekeye olabildiğince çabuk müdahale etmek olacaktır. Bu noktada yine Vanish’ten destek alabilirsiniz:

● İlk olarak Vanish’in etkili halı leke çıkarıcısını lekeli bölgeye uygulayın.

● Dilerseniz Vanish Halı Şampuanı ile halınızı silerek ve su ile durulayarak daha derinlemesine bir temizlik elde edebilirsiniz.

● Uygulamadan sonra halınızın kurumasını bekleyerek elektrik süpürgesi ile süpürebilir; kola lekesinden sonsuza dek kurtulabilirsiniz!

Kıyafetlerinizdeki lekelerde olduğu gibi halıdaki lekelerde de Vanish’le en başarılı sonuçları alacağınız kesin.

POPÜLER