Meyve Suyu Lekeleri Nasıl Çıkar?

Ocak 16, 2023

Meyve Suyu Lekeleri Nasıl Çıkar

İçinde bulunan şekerin hızla kumaşa nüfuz etmesi sonucu kalıcı lekelere dönüşebilen meyve suyu lekesi nasıl çıkar derseniz aslında bunun cevabı o kadar da zor değil. Yeter ki doğru formülü bilin…

Meyve suyu lekesine karşı Vanish Kosla Multipower

Özellikle kurumuş olduğunda bir kabusa dönüşen meyve suyu lekeleriyle baş etmek için en büyük destekçiniz Vanish Kosla Multipower.

Bu noktada önceliği beyaz kumaşlara verelim ve beyazlardaki meyve suyu lekesi nasıl çıkar sorusuyla başlayalım. İster çocuğunuz bembeyaz gömleğine sandviçinin yanında içtiği meyve suyunu boca etmiş olsun, ister siz toplantı öncesi enerji toplamak için içtiğiniz meyve suyunu elbisenize damlatmış olun hiç fark etmez. Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı sayesinde bu lekeden kurtulabilirsiniz. Üstelik formülündeki optik beyazlatıcılar sayesinde beyazlarınızın daha beyaz olmasını da sağlayabilirsiniz. Ürünü kullanmak için şu adımları takip etmeniz yeterli:

● Ürünü sadece lekeli bölgenin üstünü örtecek kadar dökün.

● Oksijen moleküllerinin lekeye hücum etmesi için birkaç dakika bekletin.

● Ardından deterjanınızın yanına bir ölçek Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz ekleyerek yıkama işleminizi gerçekleştirebilir; Vanish’in yenilmez oksijen gücü sayesinde mürekkep lekesinden tamamen kurtulabilirsiniz.

Renkli kıyafetleriniz için de aynı işlemleri Vanish Kosla Multipower Pembe Sıvı kullanarak uygulayabilirsiniz. İçeriğinde klor bulundurmadığı için Vanish Kosla Multipower, renkli kıyafetlerinizde solmalara neden olmaz. Bu nedenle de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerin kullanım talimatlarını ve kıyafetlerinizin üzerinde belirtilen yıkama önerilerini mutlaka okumalı ve dikkate almalısınız. Bu sayede kıyafetinizin kumaşınıza zarar vermeden en başarılı sonuca ulaşabilirsiniz.

Kıyafet kısmını hallettik, peki meyve suyu lekesi halıdan nasıl çıkar derseniz onun da cevabı da Vanish’ten geliyor: Vanish Halı Şampuanları.

Elde ve makinede olmak üzere iki farklı içerikte tasarlanmış bu ürünler sayesinde halınızın en dibine işlemiş lekeleri ovalamakla uğraşmadan ve yorulmadan söküp atabilirsiniz. Güçlü formülü sayesinde halınızı temizlemekle kalmayıp yumuşatıp ferah bir hava kazanmasını da sağlayan Vanish Halı Şampuanı ile halılarınız hem ilk günkü gibi yumuşacık kalır hem de renklerini ve canlılığını yitirmez.

POPÜLER