Okul Forması Nasıl Temizlenir?

Ocak 16, 2023

Okul Forması Nasıl Temizlenir

Okullar başladığında anne-babaların kirlenen okul formaları ve eşofmanlarıyla da mesaisi başlar. Çocukların okulda geçirdikleri tek bir gün okul formalarını kirletmek için yeterli. Siz de çocuğunuzun okul formasını en iyi şekilde nasıl temizlerim diye düşünüyorsanız, çözüm oldukça basit.

Okul formaları Vanish Kosla Multipower ile tertemiz…

Okul üniforması temizliği oldukça önemli bir iştir. Çocukların sağlıklı bir okul ortamında yetişmeleri için her bir çocuğun kıyafetlerinin tertemiz ve hijyen içinde olması gerekir. Ancak çocuklar için oyun ve eğlence üstlerine başlarına giydiklerinden çok daha önemlidir. Dolayısıyla kendilerini kirletmekten çekinmezler. Kurşun kalem lekesi, yemek yerken üste dökülen yiyecekler yüzünden meydana gelen gömlek lekeleri, okul bahçesinde oyun oynarken pantolon dizlerine ya da etek uçlarına bulaşan çamur, toz, toprak… Çocuğunuzun okul formasının üzerindeki lekeler çeşit çeşit olsa da bu lekelerin her biri için çözüm tek bir tane: Vanish Kosla Multipower!

Vanish Kosla Multipower, çocuğunuzun okul formasındaki çeşitli lekelerin her birini rahatlıkla çıkarır. Güçlü formulü sayesinde Vanish Kosla Multipower, direkt olarak lekeye saldırır, lekenin yüzeye çıkmasını ve soğuk suda bile yok olmasını sağlar. Böylece kıyafetlerin ömrünü 2 kat uzatır!*

Gömlekler okul forması içinde en çok kirlenen parçalardır. Tam da bu sebeple beyaz gömleklerin temizliğini ve parlaklığını korumak her zaman kolay olmayabilir. Kolaylıkla kirlendiklerinden sürekli olarak yıkanan beyaz gömlekler zamanla kumaşın derinliklerine işleyen kir partikülleri sebebiyle grileşebilir ya da yıpranabilir. Fakat Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz’ı kullanıyorsanız böyle bir problemle karşılaşma ihtimaliniz azalır. Kir partiküllerini kumaşın derinliklerinden söküp çıkaran Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz’ın özel formülü beyazlarınızın sararmasını engeller. Üstelik kullanımı da oldukça kolay:

● Ölçeğin dörtte biri kadar Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Toz’un üzerine ölçeği dolduracak kadar sıcak su ekleyin ve iyice karıştırın.

● Oluşturduğunuz karışımı lekenin üzerine sürüp yayın ve lekeye iyice yedirin.

● Ürünü lekenin üzerinde 5 dakika beklettikten sonra makineye atarak kıyafetinizi yıkayabilirsiniz.

Çamaşır yıkama alışkanlıklarınıza göre dilerseniz Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı’yı da kullanabilirsiniz. Ancak iki ürünün farklı uygulama yöntemlerinin olduğunu unutmamalı ve kıyafetlerinize zarar vermemesi için kullanmadan önce kullanım talimatlarını mutlaka okumalısınız. Okul formasının etekleri ve süveterleri genellikle renkli olur. Bu renkli parçalar içinse Vanish Kosla Multipower Pembe Sıvı yada Toz’dan faydalanabilirsiniz. Kalın kumaşlı ve renkli okul çantası temizliğinde de Vanish en büyük yardımcınız olacaktır. Bu ürünün toz olanını kullanacaksanız yukarıdaki talimatların aynısını uygulayabilirsiniz. Sıvı olanı kullanacaksanız yapmanız gerekense, Vanish Kosla Multipower’ı lekenin üzerine yayıp birkaç dakika beklemek. Ardından kıyafetinizi çamaşır makinesine attığınızda okul formasındaki hiçbir lekenin zahmetli olmadığını göreceksiniz. Beyazlarınızın parlaklığını korurken, klorsuz içeriği ile renklilerinizin solmasını da önleyen Vanish Kosla Multipower ailesi, daha hızlı ve güvenli bir çözüm için en doğru tercihtir.

*Sadece deterjanla 25 yıkamaya kıyasla deterjana ek Vanish ile 50 yıkamada beyazlık koruma performansına dayanır.

POPÜLER