Şarap Lekesi Nasıl Çıkar?

Ocak 16, 2023

Şarap Lekesi Nasıl Çıkar

Özel davetlerin, şık yemeklerin ve kutlamaların en sık tercih edilen içeceği şaraptır. Fakat kalabalık ortamlardaki karışıklıklardan yüzünden kolayca dökülebilir. Şarap şişesi açmak da diğer içeceklere göre daha zorlayıcıdır. Şarap mantarı özenli ve yavaş bir şekilde çıkarılmadığı takdirde, daha açarken bile şarabı dökebilir ya da sıçratabilirsiniz. Zorlu bir leke gibi gözükse de Vanish Kosla Multipower sayesinde şarap lekesinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Vanish’le şarap lekelerine veda edin

Şarap lekesi organik bir lekedir. Organik bir leke olduğundan gözenekli kumaşa kolayca işleyen şarap lekesi, oldukça geniş ve büyük görünür, göz korkutur. Ancak şarap lekesi çıkar mı diye hayıflanmanıza gerek yok. Çareyi Vanish Kosla Multipower’da bulabilirsiniz. Güçlü formülü sayesinde lekeleri 30 derecede bile, kumaşın dokusuna zarar vermeden narince çıkarır.

Özellikle kırmızı şarap, hele de kıyafetiniz beyaz renkli ise çok sinir bozucu bir leke gibi gözükebilir. Beyaz kıyafetlerinizdeki şarap lekesini çıkarmak için Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı’yı tercih etmelisiniz. Böylece hem lekeden kurtulabilir hem de beyazlarınızın parlaklığını korumalarını ve ilk günkü gibi bembeyaz kalmalarını sağlayabilirsiniz. Uygulama noktasında yapmanız gerekenler ise şöyle:

● Şarap lekesinin üzerini örtecek kadar Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Sıvı’yı kumaşa döküp ürünü lekeye yedirin.

● Ürünün içindeki moleküllerin lekeye nüfuz edebilmesi için 10 dakikayı geçmeyecek şekilde bekletin.

● Ardından çamaşır makinenizin deterjan bölümüne her zaman kullandığınız çamaşır deterjanınızın yanına bir ölçek Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz’ı ekleyerek lekeli kıyafetinizi yıkayabilir, şarap lekesinin nasıl kaybolduğunu kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

Eğer yıkama rutininiz toz kullanmak yönündeyse Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz’ın toz formu da mevcut. Dörtte bir ölçek tozun üzerine dörtte üç oranda sıcak su ekleyin ve lekenin üzerine uygulayıp aynı şekilde bekletin. Ardından deterjanınıza ek olarak bir ölçek toz döküp makineyi çalıştırabilirsiniz. Her iki ürünü de kullanmadan önce mutlaka talimatlarını okumalısınız.

Gelelim renkli kumaşlara… Renkli kumaşlardaki şarap lekelerinde ise imdadınıza Vanish Kosla Multipower Pembe Sıvı ya da Toz yetişir. Klor içermeyen formülü sayesinde kıyafetlerinizin solmasına neden olmadan lekelerden tek seferde kurtulmanıza yardımcı olan bu ürünü kullanmak için de yukarıda sıralanan adımları takip edebilirsiniz.

POPÜLER