Sıcak Çikolata Lekesi Nasıl Çıkar?

Ocak 30, 2023

Sıcak Çikolata Lekesi Nasıl Çıkar

Söz konusu çikolata olduğunda burun kıvıracak pek az insan vardır. Çünkü 7’den 70’e çikolata herkesi mutlu edebilecek bir lezzete sahiptir. İster bitter çikolata ile yapılmış koyu haliyle olsun ister sütlü çikolata ile yapılmış yumuşak ve tatlı hali ile, sıcak çikolataya karşı koymak tam da bu nedenle neredeyse imkansızdır. Sıcak çikolata lekesini çıkarmak ise sanılanın aksine pek de imkansız değildir.

Vanish’le sıcak çikolata lekesinden kurtulun!

Özellikle soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan sıcak çikolatanın üzerimize dökülmesi ihtimali oldukça fazla. Buna rağmen sıcak çikolata lekesi nasıl çıkar diye dert edinmeye, panik olmaya hiç gerek yok! 100’ü aşkın lekede kesin sonuçlar sunan VANISH KOSLA KONSANTRE LEKE ÇIKARICI JEL hem renkliler hem de beyazlar için kullanılabilen özel bir formülüyle bu noktadaki en büyük yardımcınız olur. Gücünü oksijenden alan konsantre formülü sayesinde üzerinize dökülen sıcak çikolata lekesini tek seferde söküp atan bu ürün, etkili ve güçlü içeriğine rağmen lekeleri narince temizler; kıyafetlerinizin kumaşını bozmadığı gibi rengini de soldurmaz. Kolay taşınabilir boyutu ile VANISH KOSLA KONSANTRE LEKE ÇIKARICI JEL’in kullanımı da oldukça pratiktir:

● Lekenin üzerini örtecek şekilde VANISH KOSLA KONSANTRE LEKE ÇIKARICI JEL’i uygulayın.

● Leke çıkarmak için özel olarak tasarlanan başlığı kullanarak lekeli bölgeyi çitileyin.

● Ürünün kumaşın derinlerine işleyebilmesi için beş dakikayı aşmayacak şekilde bekletin.

● Ardından dilerseniz elinizde su ile durulayın; dilerseniz normal yıkama rutininizle makineye atın.

Jelin içeriğindeki oksijen molekülleri lekeye direkt olarak nüfuz edecek ve kumaşın derinliklerine inmiş lekeyi yüzeye çıkararak kolayca yok olmasını sağlayacaktır.

Konsantre formülü ile zorlu lekeleri çıkarmada VANISH KOSLA KONSANTRE LEKE ÇIKARICI JEL ile kıyafetlerinizi yıkarken hatalı kullanımlara sebebiyet vermemek adına önce kullanım talimatlarını ve kıyafetinizin yıkama önerilerini dikkatlice okumayı ihmal etmemelisiniz.

POPÜLER