Sos Lekeleri Nasıl Çıkar?

Ocak 30, 2023

Sos Lekeleri Nasıl Çıkar

Tencere yemeklerinin vazgeçilmezi olan domatesli sosların yanı sıra pek çok yemekle uyumlu ketçap, mayonez, hardal gibi soslar yeme ve içme alışkanlıklarımızın önemli bir parçası. Yemesi şahane olsa da bu soslar beklenmedik kazalara sebebiyet verebiliyor. Hal böyle olunca sos lekeleri nasıl çıkar sorusu kaçınılmaz oluyor. Ancak yanınızda Vanish olduğu sürece bu konuda endişelenmenize hiç gerek yok.

Vanish Multipower ile sos lekelerine elveda!

Soslar, ilk anda gözden kaçabilecek şekilde küçük küçük etrafa sıçrar. Eğer üzerinize saçılan domates sosu lekesiyse ve uzun süre temizlenmezse kalıcı leke haline dönüşebilir. Gücünü oksijenden alan formülü ile 100’den fazla lekeyi tek seferde çıkarabilen Vanish Kosla Multipower hem sıvı hem de toz olarak üretilmiş yapısıyla sos lekelerini anında yok eder.

Sulu yemeklerde sıklıkla kullanılan domatesli, biberli, salçalı sosların oluşturacağı lekeler özellikle beyazlar üzerinde can sıkabilir. Vanish Multipower Kristal Beyaz’ı kullanıyorsanız bu yağlı sosların lekelerinden korkmanıza gerek kalmaz. Üstelik yağı kumaşın derinliklerinden söküp çıkaran Vanish Multipower Kristal Toz’un özel formülü, beyazlarınızın grileşmesine de engel olur. Uygulaması ise zahmetsizdir:

● Ölçeğin dörtte biri kadar Vanish Multipower Kristal Beyaz Toz’un üzerine ölçeği dolduracak kadar sıcak su ekleyin ve iyice karıştırın.

● Oluşturduğunuz karışımı sos lekesinin üzerine sürüp iyice yedirin.

● Oksijen moleküllerinin kumaşın derinliklerine nüfuz edebilmesi için ürünü lekenin üzerinde 5 dakika beklettin ve daha sonra makineye atarak yıkama işleminizi gerçekleştirin.

Çamaşır yıkama alışkanlıklarınıza göre dilerseniz Vanish Multipower Kristal Beyaz Sıvı’yı da kullanabilirsiniz. Ancak iki ürünün farklı uygulama yöntemlerinin olduğunu unutmamalı ve her ikisini de uygulamadan önce kullanım talimatlarını mutlaka okumalısınız.

Domates ve salça sosu renkli kıyafetler üzerinde kendini göstermeyebilir ve leke siz fark edene kadar iyice kuruyabilir. Yenilmez formülüyle beklemiş lekelerde de etkili olan Vanish’ler bu lekeleri de rahatlıkla yok edecektir. Sos ile kirlenen renklileriniz için Vanish Multipower Sıvı yada Toz’dan faydalanabilir; renklilerinizdeki sos lekelerinden de sonsuza dek kurtulabilirsiniz. Vanish Multipower’ın içeriğinde klor bulunmaz. Bu sayede renklilerinizde herhangi bir solmaya neden olmaz. Üstelik düşük sıcaklıklarda dahi etkili formülü sayesinde lekeleri narince, kıyafetlerinizi yıpratmadan yok eder.

POPÜLER