Takım Elbise ve Gömlek Nasıl Temizlenir?

Ocak 30, 2023

Takım Elbise ve Gömlek Nasıl Temizlenir

Takım elbiseler erkek gardıroplarının olmazsa olmazı; stil sahibi bir görünümün anahtarlarından biridir. Diğer yandan her daim şık olmak için giyilen takım elbiselerin üzerindeki en ufak bir kusur bile ondan vazgeçmek için yeterli bir sebep olabilir. Zira lekeli ya da yıpranmış bir görünüm takım elbisenin değerini yitirmesine neden olur. Aynı zamanda hassas kumaşa sahip olan bu kıyafetlerin temizliği de kolay değildir.

Vanish Multipower ile gömlek temizliği

Takım elbise nasıl temizlenir sorusuna gelmeden önce onu daha görünür kılan en önemli parçası gömleklerin temizliğinden başlayalım. Gerçek şu ki gömlek bir takım elbiseyi vezir de yapabilir rezil de edebilir; temizliği de bu yüzden çok önemlidir. Bu noktada en büyük yardımcınız ise Vanish oluyor.

Gücünü oksijenden alan ve bu sayede düşük sıcaklıklarda bile etkisini göstererek 100’den fazla lekeye kesin çözüm sunan Vanish’in farklı formları mevcut. Yıkama alışkanlıklarınıza göre tercih yapabilirsiniz. Renkli kıyafetleriniz için Vanish Multipower Sıvı Leke Çıkarıcı, beyazlarınız içinse Vanish Multipower Kristal Beyaz’ı kullanabilir; aşağıdaki adımları takip ederek gömleklerinizdeki lekelerden kurtulabilirsiniz.

• Ürünü direkt olarak lekenin üzerine uygulayın.

• Ürünü lekeye iyice yedirin ve oksijen moleküllerinin kumaşa nüfuz etmesi için 10 dakikayı aşmayacak şekilde bekletin.

• Ardından kıyafetinizi makineye atın. Her zaman kullandığınız çamaşır deterjanın bir ölçek Vanish ekleyerek yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz..

Vanish Multipower’ın güçlü formülü hem zor lekelerle baş etmede hem de kumaşlarınızın rengini soldurmadan her zamanki canlılıklarını korumada bir numara. Vanish Multipower Kristal Beyaz’ın mükemmel leke çıkarma etkisiyle beyaz gömlekleriniz 50. yıkamada bile bembeyaz.

POPÜLER