Vanish Oxi Action Halı Döşeme Spreyi

Ocak 30, 2023

Vanish Oxi Action Halı Döşeme Spreyi

Halılar dekoratif anlamda bir mekanın olmazsa olmazlarındandır. Birçok özel renge ve çeşide sahip döşeme halılar ise hem estetik hem de pratik yapıları ile evlerde ya da iş yerlerinde sıklıkla tercih edebileceğiniz dekoratif, fonksiyonel bir eşya olarak öne çıkar. Ancak bu halılar odanın bütün zeminini, hatta bazen duvarları dahi kapladığı için temizlemesi çok daha zahmetli olabilir. Tabii eğer yanınızda güvenebileceğiniz bir yardımcınız yoksa…

Vanish ile lekelerden zahmetsizce kurtulun!

Halı döşemelerini temizlemek evde kullanılan diğer halıları temizlemekten daha zordur. Tüm zemini kaplayan bu döşemeleri makineye atıp yıkamak mümkün olmadığından, leke çıkarma ya da kiri tozu temizleme konusunda bir yardımcıya ihtiyacınız vardır.

Vanish Oxi Action Halı Döşeme Sprey’in bu konuda en büyük yardımcınız olacağına güvenebilirsiniz. Nitekim Vanish Oxi Action Halı Döşeme Sprey’ini kullanarak halı temizliği sırasında nokta atışı yapabilmeniz de mümkün. Çünkü gücünü oksijenden alan formülü ile bu halı leke çıkarıcı sprey, lekeli bölgeye direkt müdahale edebilmenizi sağlar. İlk seferde en iyi sonucu veren Vanish halı spreyinin kullanımı da oldukça kolay:

● Leke yeni oluşmuş ise önce bir havlu kağıt ya da pamukla fazlalığı kurulayın.

● Vanish Oxi Action Halı Döşeme Spreyi’ni lekeli alana sıkın ve nazikçe ovalayın.

● En fazla 5 dakika bekleyin.

● Temiz bir bezle bölgeyi temizleyin.

Halınızı temizlemede fırça yerine bez kullanmayı tercih ediyorsanız, birkaç küçük noktaya dikkat etmenizde fayda var. Öncelikle, halınızın dokusunu bozmayacak, bu dokuya uygun bir temizlik bezi tercih etmelisiniz. Bu bez mümkünse renksiz ve daha önce kullanılmamış bir bez olmalı. Silme işleminde kullanacağınız bez ile durulama işleminde kullanacağınız bezin aynı olmamasına da özen göstermelisiniz. Aksi takdirde derinlemesine bir temizlik sağlayamazsınız.

Vanish’in gücünü halınızda uygulamadan önce ürünün kullanım talimatlarını okumayı ihmal etmemelisiniz. Halınıza zarar vermeden en başarılı sonuca ulaşabilmek adına, sadece kullanım talimatlarına değil; halınızın yaş temizlemeye uygun olmayan bir malzemeden yapılıp yapılmadığına da dikkat etmelisiniz.

POPÜLER