Yılbaşı Gecesi Kombini

Aralık 29, 2022

Yılbaşı Gecesi Kombini

YILBAŞI GECESİ İÇİN

1 BEYAZ TİŞÖRT, 3 TARZ

Yeni yıla yenilenerek girmeye hazır mısınız? Hadi 2023 için bembeyaz bir sayfa açalım ve başlayalım. Yeni yıl kararlarınızın ilk maddesi bilinçli tüketim alışkanlıkları edinmek olmalı. Bu hem bütçeniz hem sürdürülebilir bir dünya hem de geleceğimiz için çok önemli. Beyaz bir tişört her gardrobun olmazsa olmazıdır. Gelin beyaz bir tişörtle nasıl bir kombin yapabileceğimize birlikte bakalım.

Zamanın ne kadar hızlı geçtiğinin farkında mısınız? Bugünü kurtarmak için çoğu zaman çevreye verdiğimiz zararı ve yeni nesillere bırakacağımız mirası düşünmeden hareket ediyoruz. Son yıllarda moda dünyası üretim ve tüketim süreçlerinde farkındalığı yüksek, çevre bilincine sahip güçlü adımlar atıyor. Siz de bu adımları kendi dolabınızı bilinçli bir şekilde düzenleyerek ve kıyafetlerinizi koruyarak destekleyebilirsiniz. Sadece bir tişörtün üretiminde 2.7 ton su tüketildiğini biliyor musunuz? Sadece beyaz tişörtünüzü uzun süre kullanarak farklı kombinlerle değerlendirerek bile doğaya teşekkür edebilirsiniz.

Beyaz bir tişörtle tarzınızı yansıtabilirsiniz!

Yılbaşı gecesi ve bir beyaz tişört… Kulağa pek alışıldık gelmiyor değil mi? Evet bu özel gecede özel seçimler yapmak istiyoruz ama sade ve klasik parçalar da tarz yaratma konusunda başarılıdır. Siz yeter ki yardımcı oyuncuları iyi seçin.

ŞIK BİR DAVETTE BEYAZ TİŞÖRT OLUR MU?

Yeni yılı şık bir mekanda karşılayacaksanız dolabınızda elinizin uzanacağı en son parça belki de beyaz tişörtünüz olacaktır. Madem yeni yıla yeni kararlar alarak giriyoruz, bu ön yargınızı bir kenara bırakın ve beyaz tişörtünüzle neler yapabileceğinize odaklanın. Işıltılı parçalar beyaz bir tişörtü bambaşka bir noktaya taşıyabilir. Gold bir pantolon ya da bir etek ile bir araya geldiğinde beyaz tişört atık sadece bir tişört değildir; hele bir de aksesuarlarla birlikte kullanılırsa… Bir başka seçenek de ışıltılı, ince askılı elbisenizin içerisine beyaz tişört giymek. Son yıllarda moda devlerinin podyumlarında da sıkça karşımıza çıkan bu görüntünün tamamlayıcısı ise kesinlikle ince bantlı ve ince topuklu zarif ayakkabılar olmalı.

PARTİ BAŞLASIN!

Renkli payetli bir etek ve üzerine giyeceğiniz beyaz bir tişört ile geceye hazırsınız. Pek tabii yılbaşı denildiğinde akla gelen ilk renk olan kırmızı da beyazın eşlikçisi olabilir ama burada dikkat edilmesi gereken nokta kırmızının tonu ve oranı. Mat bir kırmızı her zaman asildir. Abartmadan tek bir noktada kullanmak ise zarafetini artırır. Beyaz bir tişört, siyah mini etek, ince ya da file siyah çorap, siyah stiletto (gecenin ilerleyen saatleri için spor ayakkabınızı da yanınıza almayı unutmayın) ve kırmızı bir palto ya da ceket… İşte gecenin en sade ve klasik ama dikkatleri üzerine çekme garantisi olan kombini hazır.

AİLE YEMEĞİ

Sizin için yılbaşı gecesi ailecek birlikte yenilen bir yemeğin ardından bolca sohbet ve eğlenceli saatler demekse beyaz tişört aklınızda olmalı. Ama ona kendini tarzınızı yansıtacak küçük detaylar eklemek eğlenceli olabilir. Zincir kolyeler ya da boncuklu küpeler bu aşamada işinize yarayabilir. Günün ruhuna uygun yeşil ve kırmızı işlemeler yapmak da çok eğlenceli olabilir. Beyaz tişört, jean pantolon, gold küpeler ve tabii ki kırmızı ruj… İşte şimdi yılbaşı için hazırsınız. Sevdiklerinize sımsıkı sarılmayı unutmayın.

NEDEN BEYAZ TİŞÖRT?

● Her gardıropta mutlaka vardır.

● Her ortama uyum sağlayabilmesi için küçük numaralar yapmaya izin verir.

● Doğru yıkandığında uzun süre sizinle olabilir. Siz de yılbaşı kararlarınızın ilki olan sürdürülebilir bir dünya için ilk adımı atmış olursunuz.

BEYAZ TİŞÖRT NASIL YIKANMALI?

Bilinenin aksine, çamaşırlarınızı beyazlatmak için kullandığınız çamaşır suyu onların daha çok sararmasına neden oluyor. Beyazlarınızın daha uzun süre ilk günkü beyazlığını korumak için her yıkamada deterjana ek 1 kapak Vanish Multipower Kristal Beyaz ekleyin. Vanish Multipower Kristal Beyaz soğuk suda bile lekeleri çıkarır, kötü kokuları yok eder, maksimum hijyen sağlar. 50. Yıkamada bile beyazlarınızın ilk günkü beyazlığını korur. Beyazlarınızın ömrünü 2 kat uzatır!*

Böylelikle onlardan vazgeçmek yerine; ‘yaşasın kıyafetler’ demiş olursunuz.

BUNLARI YAPMAYIN!

● Beyaz çamaşırlarınızı yıkarken çamaşır makinenize çamaşır suyu eklemeyin.

● Beyazlarınızı renkli kıyafetlerinizle birlikte yıkamayın.

● Çok yüksek derecelerde çamaşır yıkayarak onları yıpratmayın.

● Yıkama talimatını okumadan giysilerinizi yıkamayın.

● Giyilebilir haldeki giysilerinizi atmayın, ikinci el olarak satış yapabilir ya da paylaşabilirsiniz.*Sadece deterjanla 25 yıkamaya kıyasla deterjana ek Vanish ile 50 yıkamada beyazlık koruma performansına dayanır

POPÜLER