Yılbaşı İçin Kombin Önerileri, Yeni Yılda Parlayın!

Şubat 8, 2022

Yılbaşı İçin Kombin Önerileri, Yeni Yılda Parlayın

Bütün yıl boyunca ne yaşanırsa yaşansın, yeni yıl her zaman umut demek. Yepyeni günlere gülümseyerek, en güzel halimizle merhaba demek bambaşka bir motivasyon kaynağı. Bu yüzden kutlama evde de olsa yeni yıla kalabalıklar içerisinde de girseniz, kendinizi en iyi hissettiğiniz halde olmalısınız.

Ortamın ruhuna ve tarzınıza uygun kıyafetler giymek de en iyi ve keyifli halinize ulaşma yolunda atabileceğiniz ilk ve en basit adımlar. Evet bunun farkındayım ama ne giysem bilemiyorum diyorsanız da, yanıtı sizler için bir araya getirdiğimiz yılbaşı kombinlerinde bulabilirsiniz.

Şık Gece Kıyafeti Kombinleri

● Dışarıda yapılacak bir kutlama için yılbaşı partisi kıyafetleri arıyorsanız ilk tercihinizi kırmızı mini bir elbiseden yana yapabilirsiniz. Siyah sade ayakkabılar ve siyah ince çorapla çok şık bir duruş elde edebilirsiniz.

● Siyah maksi bir elbiseyi son dönemde çok moda olan parlak taşlı ayakkabılar ve çanta ile kombinleyerek çarpıcı bir stil oluşturabilirsiniz.

● Saten kumaş trendinin en iyi şekilde yansıtan kiremit, lila ya da sütlü kahve tonunda bir elbise ile zarif ve çekici bir duruş elde edebilirsiniz.

Hem Şık Hem Rahat Evde Akşam Yemeği Kombinleri

● Ev partisi için spor şık kombin bir kombin arıyorsanız kazak elbiselere şans verebilirsiniz. Farklı desenlerle süslü yılbaşı kıyafetleri olarak öne çıkan kazakları mini bir elbiseye dönüştüren bu trend topuklu bir ayakkabıyla çok şık, sneaker ile çok sportif bir duruş sunabilir.

● Konforlu cut out modelleri de yılbaşı elbisesi olarak değerlendirebilirsiniz. Sırt, bel ve omuz bölgesindeki cut out detayı ile hareketlenen kıyafetleri büyük küpeler ve ince çorap ile kombinleyebilirsiniz.

● Eşofman ve crop top ikilisi de yeni yıl kıyafetleri arasında yer alabilir. Stil sahibi parçalar olarak ön plana çıkan ve sade, sportif ve cool bir hava sunan bu ürünleri kırmızı tonlarında tercih edebilirsiniz. Eğlenceli sportif şapka ve Noel temalı berelerle kombini tamamlayabilirsiniz.

Pijama Partisi Sevenlere Yeni Yıl için Kombin Önerileri

● Yeni yıla pijama ile girme keyfini de yaşayabilirsiniz. Eşofman takımlarından bir adım öteye geçerek Noel Baba, ren geyiği ve kar taneleri ile süslü pijama modellerini değerlendirebilirsiniz.

● Pijama akımını yılbaşı aile kombinleri şeklinde de hayata geçirebilirsiniz. Anne, baba ve çocuklar için özel olarak üretilen ve kızları annelerinin erkekleri babalarının minik birer kopyasına dönüştüren bu pijama kombinleri hem bedeni hem de ruhu ısıtmak için ideal!

● Takım olarak giyinmek zorunda da değilsiniz. Ailenizin üyelerinin farklı kıyafetlerini uyumlu şekilde kombinleyebilirsiniz. Her bir aile üyesine bir yeni yıl rengi verebilirsiniz. Yılbaşı bebek kıyafeti olarak kırmızı bir tulum, anne kombini için beyaz parçalar, baba kıyafeti için yeşil modeller seçebilirsiniz.

Peki, Yılbaşında Neden Kırmızı Giyilir?

Yılbaşında ne giyilir sorusu aslında en çok da sizin tarzınızla ilgili. Ama sizin dışınızda gelişen bir olay da var. O da yeni yıla kırmızı giyerek girmek.

Özellikle tam 12’ye doğru kırmızı çamaşır giyme akımı çok uzun süredir devam ediyor. Peki, bu trend nereden geliyor?

Çoğu kişi yeni yıla kırmızı çamaşır ile girmenin şans getirdiğine inanır. Bu inancın hikayesi ise aslında iş hayatında şanssız olan bir adama dayanıyor. Amerikalı bir çamaşır üreticisi olan Henry George müşterilerinin kırmızı çamaşırları yalnızca takım olarak aldığını fark etmiş. Tek iç çamaşırı alanlar kırmızı rengi tercih etmiyormuş. Elinde kalan malları nasıl satacağını düşünürken aklına bir fikir gelmiş. Yılbaşı öncesinde mağazaya gelen müşterilere kırmızı çamaşırları hediye ederek, bunu giyerlerse yeni yılın onlara şans getireceğini söylemiş. Bu hikaye dilden dile yayıldıkça da bir gelenek haline gelmiş!

Siz de biraz inanç, biraz şans belki de biraz eğlence için yılbaşı gecesinde kırmızı bir şeyler giymek isteyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürüne iyi baktığınız takdirde o kıyafetleri bir sonraki seneye saklayarak kendinize ya da özel bir gelenek oluşturabilirsiniz. Kırmızı yılbaşı kıyafetlerinin rengini korumak için Vanish formüllerine güvenebilirsiniz.

POPÜLER