Zor Leke Çıkarma Rehberi

Ocak 16, 2023

Zor Leke Çıkarma Rehberi

Lekelerle baş etmek başlı başına zor bir durumken, bazı lekeler öylesine zorludur ki ekstra çaba gerektirir. En zor çıkan lekeler dendiğinde ilk akla gelen mürekkep, çay ve kan gibi lekeler başınızı fazlaca ağrıtabilir. Oysa lekenin cinsini ve zorluğunu bildikten sonra lekeye müdahale etmek ve ondan kurtulmak hiç de zor değil. Nasıl mı? Gelin birlikte bakalım.

Vanish Multipower zor lekelerde de yanınızda!

Bazı lekelerle mücadele etmek diğer lekelere göre daha zor olabilir. Bir anda kabusa dönüşebilen bu inatçı lekeler nasıl çıkar derseniz, Vanish Multipower’ın gücünü oksijenden alan yenilmez formülüne başvurabilirsiniz. İster kaleminizin ucundan gömleğinize sıçrayan mürekkep lekesi olsun, ister keyifle içerken üzerinize döktüğünüz çay lekesi, isterse kazara kesilen parmağınızdan damlayan kan lekesi… Hiç fark etmez. Vanish Multipower’ın leke çıkarıcı formülüyle onlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Önce beyazlarınızdaki zorlu lekelerden nasıl kullanacağınıza bakalım. Vanish Multipower Kristal Beyaz ile kumaşınızın canlılığını kaybetmeden lekeleri tamamıyla söküp atabilirsiniz. Ürünü kullanırken yapmanız gerekense oldukça basit:

● Lekenin üzerine Vanish Multipower Kristal Beyaz dökerek oksijen moleküllerinin lekeye hücum etmesi için 10 dakikayı aşmayacak şekilde bekletin.

● Çamaşır deterjanına ekbir kapak Vanish Multipower Kristal Beyaz ekleyin ve kıyafetlerinize uygun bir programda yıkama işlemini gerçekleştirin.

● Beyazlarınızın 50. yıkamada bile bembeyaz kalması için bu ürünü düzenli kullanmayı da ihmal etmemelisiniz.

● Kullanım talimatlarını detaylı ve dikkatli bir şekilde okumalı; yıkayacağınız kıyafetin ürünü kullanmak için uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Renkli kıyafetlerinizdeki zorlu lekelerle savaşmak içinse tercihiniz Vanish Multipower’dan yana olmalı. Klor içermediği için kıyafetlerinizin solmasına neden olmadan lekelerden tek seferde kurtulmanıza yardımcı olan bu ürünün sıvı olanını kullanmak için de yukarıda sıralanan adımları takip edebilirsiniz. Seçiminiz toz üründen yana olacaksa, yapmanız gereken ise çeyrek ölçek toz ile tam ölçek sıcak suyu karıştırıp lekenin üzerine yaymak. Ardından kıyafetinizi çamaşır makinesine atıp zorlu lekelere çözüm bulmanın hiç de zahmetli olmadığını görebilirsiniz.

POPÜLER