VANISH KOSLA OXI ACTION BEYAZLAR İÇİN SIVI LEKE ÇIKARICI

Beyaz giysileri temiz tutmak sizi zorluyorsa, Vanish Kosla Oxi Action ile tanışabilirsiniz. Ne kadar özen gösterilse de beyaz giysilere kahve ve çay lekelerinin yanı sıra yiyecek lekeleri de sıçrayabilir. Günün sonunda ise lekeler, severek giyilen beyazlarla vedalaşmanıza sebep olabilir.
Vanish, güçlü ve etkili formülü sayesinde beklentileri karşılar. Beyazlarda memnun edici sonuçlar almanızı destekler. Mükemmel leke çıkarma özelliği ile öne çıkan Kosla Vanish beyazlarınızı zahmetsizce tertemiz yapar.

Ürün Özellikleri

Vanish Beyaz’ın oksijen baloncuklarında saklı maksimum güç, yeni formülüyle sizi yarı yolda bırakmaz. Vanish Beyazlar için Leke Çıkarıcı sayesinde beyazlarınızın üzerinde yer alan lekeleri hızlıca çıkarabilirsiniz.
Klor içermeyen Vanish Kosla Leke Çıkarıcı, kir ve lekelerin daha fazla belli olduğu beyazları bembeyaz tutmayı başarır. Kıyafetlerinize gereken özeni gösterirken güçlü formülü ile hem yeni hem de kurumuş lekelere etki eder.

Hangi Lekelerde Etkili?
Vanish Leke Çıkarıcı, yeni ve üstün performans gösteren formülü ile birçok leke tipinde etkisini gösterir. Şarap, hardal ve çimen lekelerine karşı mükemmel çözümler üretir; zorlu ve inatçı lekeleri kolaylıkla çıkarır. Kosla Vanish Leke Çıkarıcı ile aynı zamanda yağ ve yiyecek lekelerine de güçlü bir şekilde müdahale edebilirsiniz. Etkili performans gösteren ürün sayesinde birçok leke türüne savaş açarken kıyafetlerinizin dokusunu koruyabilirsiniz.

Hangi Kumaşlarda ve Alanlarda Kullanılabilir?
Vanish Kosla Beyazlar için Sıvı Leke Çıkarıcı pamuk ve polyester türü ürünlerde kullanılabilir. Beyazların eskisi gibi beyaz kalmayacağı düşüncesiyle vedalaşmanızı sağlayacak Vanish Oxi Action Leke Çıkarıcı, lekeleri hijyen sağlayan formülü ile çıkarır.
Ancak Vanish Kosla ile lekeleri tamamen ortadan kaldırmak için tekstil malzemesinin yıkama talimatlarını göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız. Gerekli adımları uyguladıktan sonra tüm işlemi güçlü formüle bırakabilir ve temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kullanım Talimatı

Vanish ile mükemmel sonuçlar almak için ürünün üzerinde yer alan kullanım talimatlarını da incelemeniz önerilir. Talimatları adım adım uygulayarak leke sorunlarını çözüme kavuşturabilirsiniz:

*Beyazlarınızdaki normal lekeleri gidermek için 60 ml ürün kullanabilirsiniz. Zorlu lekeler için ise bu miktarı 120 ml’ye çıkarabilirsiniz. Ölçü için ürünün kapağından yardım alabilirsiniz.

*Beyazlarınız için ideal miktarı ayarladıktan sonra deterjanınız ile beraber sıvı leke çıkarıcıyı makinenizin deterjan gözüne ekleyebilirsiniz.

*Çamaşırlarınızı makineye attıktan sonra üzerine direkt ürünü dökerek de temiz kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman ambalajın arkasındaki talimatları izleyin.

SIVI LEKE ÇIKARICI VE DETERJAN GÜÇLENDİRİCİLER

Vanish Kosla Oxi Action Sıvı Leke Çıkarıcı