VANISH KOSLA OXI ACTION RENKLİLER İÇİN SIVI LEKE ÇIKARICI

Vanish leke çıkarıcı ailesinin üyesi Vanish Kosla Oxi Action Sıvı Leke Çıkarıcı ile tanışın! Yenilmez oksijenin gücü ile çıkmaz sanılan lekeleri tek seferde temizleyen Vanish Kosla Oxi Action Sıvı Leke Çıkarıcıdan asla vazgeçemeyeceksiniz!

* Güçlü leke çıkarıcı

* Her leke tipinde etkili

Ürün Özellikleri

Vanish Kosla Oxi Action Sıvı Leke Çıkarıcı lekesiz ve zahmetsiz temizliğe en kısa sürede ulaşabilmeniz için geliştirildi. Vanish’in eşsiz formülü her leke tipine etki ederek tüm lekelerden kurtulmanızı sağlar. Hem beyaz hem renklilerde en iyi leke çıkarıcı deterjan hangisi sorusunun yanıtı haline gelen ürünümüz, kıyafetlerin yapısına ve dokusuna zarar vermez. Beyazların parlaklığını korurken renklileri de canlı tutar.

Hangi Lekelerde Etkili?

Ultra güçlü formülü ile ön plana çıkan Vanish Kosla Leke Çıkarıcı her leke tipinde etkilidir. “Yiyecek, yağ, çay, şarap ve kahve lekesi nasıl çıkar?” diye düşünenlere mükemmel bir çözüm sunan ürün; yağlık, oksitli, partiküllü gibi zorlu izleri de silip atar. Hem yeni hem kurumuş ve derinlere işlemiş lekelerde üstün performans gösteren güçlü leke çıkarıcımız ile tüm lekelere savaş açabilirsiniz.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Günlük kumaşların tamamında, her lekeye etki eden Vanish Kosla Action Sıvı Leke Çıkarıcıyı pamuk ve polyester türü ürünlerde kullanabilirsiniz. Kıyafet ve ev tekstil ürünlerindeki lekeleri kolay bir şekilde söken ürünü uygulamadan önce temizlenecek tekstil malzemesinin yıkama talimatlarını incelemeniz faydalı olacaktır.

Kullanım Talimatı

Vanish Kosla Action Sıvı Leke Çıkarıcıyı kullanmadan önce ürün üzerinde yer alan talimatlarını incelemeniz önerilir. Bu sayede lekeye özel çözümleri de kullanabilirsiniz. Genel olarak ürün uygulama şekli ise şöyledir:

*Normal lekeler için 60 ml, zorlu lekeler için 120 ml ürün kullanmanız tavsiye edilir. Ürünün kapağını ölçek olarak değerlendirebilirsiniz.

*Uygun miktardaki Vanish sıvı leke çıkarıcıyı makinenin deterjan gözüne, deterjanla beraber ekleyebilirsiniz.

*Dilerseniz kazan içerisindeki çamaşırların üzerine ürünü direkt dökerek de makineyi çalıştırabilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman ambalajın arkasındaki talimatları izleyin.

SIVI LEKE ÇIKARICI VE DETERJAN GÜÇLENDİRİCİLER