VANISH MULTIPOWER RENKLİLER İÇİN DETERJAN GÜÇLENDİRİCİ JEL

Oksijenden aldığı güçle lekeleri mükemmel bir şekilde temizleyen Vanish Multipower Deterjan Güçlendirici & Leke Çıkarıcı, gözünüzü korkutan kirleri kısa sürede ortadan kaldırmaya hazır!

Ürün Özellikleri

Vanish Multipower Deterjan Güçlendirici & Leke Çıkarıcı, soğuk suda etkili formülü ile ön plana çıkan bir üründür. Renklilerde leke çıkarıcı olarak da kullanılan ürün sıvı formu sayesinde kolay uygulama imkanı da tanır. Renklilerde güvenli kullanım sunan ve leke çıkarmak için sıcak suya ihtiyaç duymayan ürün, kıyafetlerin yapısını da korur.

Hangi Lekelerde Etkili?

Oxi Action etkili Vanish Multipower Deterjan Güçlendirici & Leke Çıkarıcı, Gold formülü ile en zorlu lekelerle savaşta size avantaj sağlar. Yeni dökülen yiyecek ve içecek artıklarının bıraktığı izleri kolay bir şekilde temizlerken kan lekesi nasıl çıkar sorusuna da yanıt olur. Çocukların ders saatlerinden arta kalan ve kıyafetlerden çıkması en zor görünen lekelere karşı pratik çözümler sunar.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Yiyecek, içecek lekeleri ve zorlu izlerde üstün performans gösteren bu güçlü leke çıkarıcı, günlük hayatta sık sık kullanılan pamuk ve polyester kumaşlarda etkilidir. Renkli kıyafetleri ve ev tekstil ürünlerini Vanish Multipower Deterjan Güçlendirici & Leke Çıkarıcı ile rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Kullanım Talimatı

Vanish Multipower Deterjan Güçlendirici & Leke Çıkarıcı, çamaşır makinesi ve elde yıkama için uygun olan bir üründür. Kapağı ölçek olarak kullanılabilir. Kullanım öncesinde paket üzerinde yer alan bilgilerin incelenmesi önerilir. Leke yoğunluğuna göre kullanılacak deterjan miktarı talimatlar üzerinden belirlenebilir. Normal lekeler için yarım, zorlayıcı lekeler için tam kapak ölçüsü kullanılabilir.

*Lekeye göre belirlediğiniz ürün miktarına çamaşır makinesinde deterjan gözüne, deterjana ek olarak koyabilirsiniz.

*Elde yıkama için de benzer şekilde hazırladığınız temizleme suyuna deterjan ekleyebilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman ambalajın arkasındaki talimatları izleyin.

SIVI LEKE ÇIKARICI VE DETERJAN GÜÇLENDİRİCİLER

Vanish Kosla Oxi Action Sıvı Leke Çıkarıcı