VANISH TOZ TÜL TEMİZLEYİCİ

Vanish tül deterjanı, her evin vazgeçilmezi olan perde ve danteller için özel olarak formüle edildi! Rengini ve canlılığını kaybeden perdelere son vermek için sunulan toz formu ile evinizin havasını tazelemek sizin ellerinizde!

Ürün Özellikleri

Tüller için özel olarak geliştirilen Vanish leke çıkarıcı ürünü doğru deterjanla yıkanmadığında zamanla solan ve ortamın atmosferini bozan perdelere çare olur. 2 kat beyazlatıcı içeren özel formülü ile tüllerde güçlü leke çıkarıcı etkisi gösterir. Çamaşır suyu içermeyen yapısı ince dokulu tül kumaşı koruyarak arındırır. Tüllerin rengini ağartan ve beyaz perdeleri grileştiren sigara dumanı, is ve kurum lekelerini tek seferde çıkarır. Vanish tül deterjanı tüllerin yanında dantel örtüleri de bembeyaz yapar. Tül ve dantelleri parlatan ürünün etkisi tek yıkamada gözlenebilir.

Hangi Lekelerde Etkili?

Vanish perde leke çıkarıcı ürün, tüllerin baş düşmanı olan sigara dumanı, is ve kurum lekeleri üzerinde etkilidir. Bu lekeleri tül üzerinden söker ve parlak beyaz görüntünün geri gelmesini sağlar. Çok daha etkili sonuç için tül temizleyici ürünün özel Vanish tül parlatıcı ile kullanılması önerilir.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Vanish toz tül temizleyici tül kumaştan elde edilen perdelerde kullanılabilir. Diğer tül kumaştan elde edilen ev tekstil ürünlerinde ve dantel örtülerde de bu temizleyici ürünümüz tercih edilebilir. Toz tül temizleyicinin yün, ipek veya deri kumaşların temizliğinde kullanılması önerilmez. Ayrıca kullanım öncesinde ürünlerin yıkama talimatlarının incelenmesi tavsiye edilir.

Kullanım Talimatı

Vanish toz tül temizleyici, farklı yıkama şekillerine uygun bir üründür. Çamaşır makinesinde rahatlıkla kullanılabilir. Elde yıkama ve suya bastırma yöntemleri için de uygundur.

*Çamaşır makinesine normal deterjan ile beraber 60 ml kadar toz tül deterjanı eklenebilir.

*Elde yıkanacak ve suya basılan perdelere de perde miktarı oranında ürün eklenebilir. Bu noktada paket üzerindeki yıkama talimatlarının incelenmesi önerilir.

*Makinede ya da elde yıkanan perdeler çok fazla sıkma işlemine tabi tutulmadan, ıslak bir halde asılabilir.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman ambalajın arkasındaki talimatları izleyin.

HALI, TÜL VE KOLTUK TEMİZLEYİCİLER

Vanish Kosla Halı Şampuanı - Elde
Vanish Kosla Oxi Action  Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi