VANISH KOSLA OXI ACTION LEKE ÇIKARICI HALI SPREYİ

Vanish Kosla Halı Spreyi evde mükemmel hijyen sağlamak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday! Güçlü leke çıkarıcı formülü ile ultra hijyen sunan ürün, zahmetsiz ve pratik temizlik için geliştirildi!

* Halılarınızda Temizlik, Ferahlık , Yumuşaklık

* Halı yüzeylerinde tozu, kiri ve yerleşmiş lekeleri bile daha iyi çıkarır.

* Derinlemesine Hijyen

Ürün Özellikleri

Vanish ailesinin halı leke çıkarma uzmanı ürünlerinden biri olan bu sprey, size bölgesel lekelere anında müdahale etme şansı tanır. Bir alanı toz, kir, yiyecek ya da içecek lekeleri ile kirlenen halı ve döşemelerin tamamını yıkamaya gerek kalmadan, hızlıca temizleme imkanı sunar. Tozu, kiri ve yerleşmiş lekeleri çıkaran Vanish Kosla Halı Spreyini lekeli halı ya da koltuk döşemesi kısmına sıkarak kısa bir sürede, fazla enerji harcamadan hijyenik bir alana kavuşabilirsiniz. Üstelik ürünümüz halılarda temizlik ve ferahlığın yanında yumuşak bir doku elde edilmesini de sağlar.

Hangi Lekelerde Etkili?

Vanish ailesinin halı için leke çıkarıcı olarak tasarlanan sprey formlu ürünü birçok lekede etkili sonuç verir. Yağ lekesi halıdan nasıl çıkar, diye düşünenlerin imdadına yetişen ürün derinlemesine temizlik sunar. Günlük hayatta kaza sonucu dökülen yiyecek ve içeceklerin halılarda yarattığı kalıcı lekelerle bile savaşır. Halı yüzeyinde biriken kir ve toz parçacıklarını da kolay bir şekilde temizler.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Özel olarak geliştirilen Vanish leke çıkarıcı sprey halı ve kumaş koltuk döşemelerinde oluşan lekelerden kurtulmak için kullanılabilir. Zorlu görünen lekelerde etki gösterebilen formülü sayesinde halı ve mobilyaların ömrünü uzatan ürün her zaman temiz bir alanda yaşama keyfi sürmenizi sağlar. Ürünün yün, deri ve ipek kumaşlar üzerinde kullanılması önerilmez.

Kullanım Talimatı

Tek atışta etkili çözüm sunan leke çıkarıcı halı spreyini kolay bir şekilde kullanabilirsiniz:

*Öncelikle halı ya da döşeme yüzeyindeki yiyecek artıklarını, kırık ve tortuları temizleyin.

*Ardından Vanish Kosla Halı Spreyi temizlemek istediğiniz lekenin üzerine sıkın. En doğru miktar için ürünün paketi üzerindeki kullanma talimatlarını inceleyebilirsiniz.

*5 dakika bekledikten sonra sprey sıktığınız lekeli yüzeyi silerek temizleyebilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman Vanish ürün etiketi üzerindeki kullanım talimatlarına uyun. Yün, ipek veya deri üzerinde kullanmayın. Tahta, metal, vb. cilalı veya kaplı yüzeylere uygulamayın.

HALI, TÜL VE KOLTUK TEMİZLEYİCİLER

Vanish Kosla Halı Şampuanı - Elde
Vanish Kosla Oxi Action  Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi