VANISH KOSLA OXI ACTION LEKE ÇIKARICI KOLTUK SPREYİ

Vanish güçlü leke çıkarıcı formülleri ile yaşam alanlarının her noktasında hijyen ve iç rahatlatan bir temizlik vadediyor. Koltuklar üzerindeki kirlerle savaşan sprey ürünü ile siz de lekesiz eşyalara merhaba diyebilirsiniz.

* Oksijen gücü ile güvenli leke çıkarma

* Tüm koltuk kumaşlarında etkili

* 30 saniyede etkili

Ürün Özellikleri

Vanish Kosla Oxi Action Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi, size pratik çözümler sunmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir ürün. Gücünü oksijenden alan Oxi Action etkisini leke çıkarıcı spreye dönüştüren ürün zahmetsiz hijyen sunar. 30 saniyede olağanüstü bir performans gösteren Vanish’in koltuk temizleyicisi, tüm koltuk kumaşlarında etkili formülü ile inatçı ve kurumuş lekeleri de kolay bir şekilde söküp atar. Üstelik tüm bu etkili temizlik sırasında döşeme kumaşının rengini de bozmaz.

Hangi Lekelerde Etkili?

Vanish leke sökücü sprey günlük hayatta sık sık karşılaşılan lekelerin çoğunda etkilidir. Yiyecek ve içecek lekesinden mürekkep lekesine kadar birçok leke tipine karşı oldukça etkilidir. Kuruyan lekeleri de temizleme özelliği bulunan Vanish Kosla Oxi Action Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi etkisini kısacık bir sürede gösterir.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Koltukların kumaş yapısına ve rengine zarar vermeyen ürünümüz birçok alanda kullanılabilir. Temizliğinde bu tür deterjanların kullanımı uygun olan ev ve ofis mobilyalarında Vanish Kosla Oxi Action Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi tercih edilebilir. Bunun yanında araç içi döşemede ve araba çocuk koltuklarında da bu sprey ile temizlik yapılabilir. Uygulama öncesinde temizlik yapılacak alanın kumaşının nasıl temizlenmesi gerektiğine bakılması önerilir.

Kullanım Talimatı

Vanish Kosla Oxi Action Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi kullanmadan önce paketteki talimatları incelemeniz tavsiye edilir. Genel olarak uygulama adımları şöyledir:

*Öncelikle ürünü uygulayacağınız bölgedeki tortu ve kırıkları bir süpürge ya da fırça yardımıyla temizleyin.

*Ardından ürünü lekenin üzerine sıkın ve 5 dakika bekleyin.

*Son adımda lekeli kısmı silerek mükemmel temizlik ile buluşabilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman ambalajın arkasındaki talimatları izleyin.

HALI, TÜL VE KOLTUK TEMİZLEYİCİLER

Vanish Kosla Halı Şampuanı - Elde