VANISH KOSLA HALI ŞAMPUANI – MAKİNE

Vanish Kosla Halı Şampuanı; hijyenik leke çıkarıcı özellikli bir ürün olarak, halı yıkama makinelerinde kullanılmak üzere geliştirildi. Siz de halı yıkama performansını en üst düzeye taşıyan bu ürün ile en derindeki kirlerden bile kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz!

* Halılarınızda Temizlik, Ferahlık , Yumuşaklık

* Halı yüzeylerinde tozu, kiri ve yerleşmiş lekeleri bile daha iyi çıkarır.

* Derinlemesine Hijyen

Ürün Özellikleri

Halılara özel Vanish leke çıkarıcı; halı yıkama makinesi ile kullanılan, sıvı formlu bir üründür. Halı yüzeyinde biriken toz ve kiri kolay bir şekilde arındırır. Halının dokusuna, derinlere işleyen zorlu ve eski lekelerde de etkilidir. Halılarda ekstra hijyen sağlayan ürün temiz, ferah ve yumuşacık bir doku yaratır. Döşeme kumaşlarında da kullanılabilir. Ovmadan ve yorulmadan temizlik sağlayan Vanish Kosla Halı Şampuanı, özel formülü sayesinde halıların ömrünü uzatır.

Hangi Lekelerde Etkili?

Halı ve döşemeden mürekkep lekesi nasıl gider, diye düşünüyorsanız çözümü Vanish Kosla Halı Şampuanında bulabilirsiniz. Halı ve döşeme kumaşlarına işleyen yiyecek artığı, içecek lekesi ve toz kalıntılarını söküp atan bu güçlü leke çıkarıcı, çay ve kahve gibi gündelik ama zorlu izlere karşı etkili çözümler sunar. Derinlere yapışan ve uzun süre beklemiş olan lekeleri bile temizleyerek hayallerinizdeki hijyene ulaşmanızı sağlar.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Vanish halı için leke çıkarıcı, halı ve döşeme kumaşları üzerinde kullanılabilir. Ürünümüz halı yıkama makinesi ile kullanıma uygundur. Makineler ile temizlenebilen halı türlerine ve döşeme yüzeylerine rahatlıkla uygulama yapılabilir. Kullanım öncesinde hem halı ve döşeme kumaşının yıkama talimatlarının hem de ürünün kullanım şeklinin incelenmesi önerilir. Halı leke çıkarıcı ürün yün, ipek veya deri için uygun değildir.

Kullanım Talimatı

Halı yıkama makinesi ile kullanılan bu leke çıkarıcı ürünü kullanmadan önce makinenin kılavuzunu incelemeniz önerilir:

*Halı yıkama makinesinin haznesini su ile doldurduktan sonra suyun içerisine 200 ml kadar halı şampuanı ekleyin.

*Su ile şampuanı güzelce karıştırın.

*Son adımda makinenin kullanım talimatları doğrultusunda cihazı çalıştırarak halı ve döşemeleri temizleyin.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman Vanish ürün etiketi üzerindeki kullanım talimatlarına uyun. Yün, ipek veya deri üzerinde kullanmayın. Tahta, metal, vb. cilalı veya kaplı yüzeylere uygulamayın.

HALI, TÜL VE KOLTUK TEMİZLEYİCİLER

Vanish Kosla Halı Şampuanı - Elde
Vanish Kosla Oxi Action  Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi