VANISH TÜL PARLATICI

Vanish Kosla tül parlatıcı, dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan perdelerin duruşunu güçlendirir. Leke oluşumunu geciktiren formülü ile uzun süreli temizlik vadeden ürünümüz ile siz de her an temiz ve aydınlık görünen yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz!

* Tüllerinizi ve dantel örtülerinizi bembeyaz yapar ve parlatır.

* Eşsiz formülü perdelerinizin dokusunu kaplayarak sigara dumanı, is ve kirin nüfuz etmesini önler, daha uzun süreli beyazlık sunar.

* Perdenin sertliğini arttırarak kolalı gibi durmasını sağlar.

Ürün Özellikleri

Vanish tül parlatıcı perdeler için hem leke çıkarıcı hem de beyazlık koruyucu etkisi olan, sıvı formda bir ürün. Özel beyazlatıcı formülü ile renkleri solan ve matlaşan tül ve dantelleri hayata döndüren parlatıcı ürünümüz, perdeleri bembeyaz ve pırıl pırıl yapar. Işıltısı artan perdelerde leke oluşumunu da geciktirir. Oksijen içerikli formülü ile tül perde ve dantellerin kumaşını kaplayarak koruyucu etki gösterir. Bu sayede toz, is, kurum ve sigara dumanı yüzünden oluşan leke ve soluklaşmaları en aza indirir. Güçlü leke çıkarıcı etkili, uzun süreli beyazlık vadeden formülü ayrıca perdelerin daha düzgün durmasını ve kolalı gibi görünmesini de sağlar.

Hangi Lekelerde Etkili?

Tül parlatıcı tül kumaştan elde edilen ev tekstil ürünlerinin üzerine sinen sigara dumanı, is, kurum ve toz lekelerinden kurtulmanızı sağlar. En iyi sonuç için parlatıcı ürünün perdelere özel Vanish leke çıkarıcı ile beraber kullanılması tavsiye edilir.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Uzun süreli etki vadeden bu tül deterjanı, deterjan ile yıkanmaya uygun tül ve dantellerde kullanılabilir. Ürün tül ve dantel örtülerde de etkilidir. Tül ve dantelleri yıkamadan önce etiketlerinde yer alan yıkama talimatlarını dikkatli bir şekilde incelemeniz önerilir. Tül parlatıcı bu ürünün yün, ipek veya deri kumaşlarda kullanılması önerilmez.

Kullanım Talimatı

Vanish tül parlatıcı paketi üzerinde yer alan talimatları takip ederek üründen en verimli şekilde yararlanabilirsiniz. Bu ürün hem elde yıkamaya uygundur hem de makinede rahatlıkla kullanılabilir.

*Çamaşır makinesinde kullanım için parlatıcının yumuşatıcı gözüne eklenmesi gerekir. 125 ml parlatıcı bir yıkama için yeterlidir.

*Suya bastırarak elde yıkamada kullanılacak ürün miktarı yıkanacak perde yoğunluğuna göre değişebilir. En doğru ölçü için ürünün kullanım talimatlarını inceleyebilirsiniz.

*Yıkanan perdeleri nemli halde asabilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Her zaman Vanish ürün etiketi üzerindeki kullanım talimatlarına uyun. Yün, ipek veya deri üzerinde kullanmayın. Tahta, metal, vb. cilalı veya kaplı yüzeylere uygulamayın.

HALI, TÜL VE KOLTUK TEMİZLEYİCİLER

Vanish Kosla Halı Şampuanı - Elde
Vanish Kosla Oxi Action  Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi