TESTE KATIL

VANISH KOSLA OXI ACTION HALI ŞAMPUANI – ELDE

VANISH KOSLA OXI ACTION HALI ŞAMPUANI – ELDE
Yaşam alanlarının genel hijyeninde çok önemli bir yer tutan halılar, elde yıkamaya özel olarak geliştirilen Vanish halı deterjanı ile tertemiz olacak!
VANISH KOSLA OXI ACTION HALI ŞAMPUANI – ELDE
SATIN AL

Ürün Özellikleri

Vanish Kosla Oxi Action Halı Yıkama Şampuanı, elde yıkama uygulaması için geliştirilmiştir. Sıvı formlu bu güçlü leke çıkarıcı, halılarda ihtiyaç duyulan hijyeni sizi yormadan sağlar. Yerde oyun oynayan çocuklara hijyenik bir ortam sunan Vanish elde halı yıkama deterjanı, eski ve derinlere işlemiş kirlere bile etki eder. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ve leke çıkarma gücünü oksijen moleküllerinden alan ürünümüz, halıları tertemiz yapar. Ferah bir ortam yaratan ürün halıların renklerini ve canlılığını da korur. Daha temiz, hijyenik, yumuşak ve bakımlı halılar elde etmenize yardımcı olur.

Hangi Lekelerde Etkili?

Günlük hayatta halılar en çok kirlenen ürünler arasında yer alır. Hiçbir şey dökülmese bile halı üzerine basıldığında zamanla bir toz tabakası oluşur. Ev havalandırılırken temiz havayla beraber giren toz parçaları zamanla halının ve koltuk döşemelerinin üzerini kaplar. İşte Vanish Kosla Oxi Action Halı Yıkama Şampuanı bu noktada devreye girerek yüzeyleri tertemiz yapar. Ayrıca derinlere işleyen yiyecek ve içecek lekelerini de çıkarır. Mum lekesi nasıl çıkar, gibi spesifik sorulara da yanıt olan ürün kolay bir şekilde uygulanarak hijyen sağlar.

Hangi Kumaşlarda & Alanlarda Kullanılabilir?

Halı için leke çıkarıcı olarak geliştirilen bu ürün yaşam alanlarının zeminlerde kullanılan ev tekstil ürünlerinin temizliği için tercih edilebilir. Ayrıca kumaş koltuk döşemelerine işleyen lekeler ve yüzeydeki kirler de Vanish leke çıkarıcı ile temizlenebilir. Bu ürünün yün, ipek veya deri malzemeler üzerinde kullanılması önerilmez. Kullanım öncesinde halı gibi tekstil ürünlerinin ve koltuk döşemelerinin yıkama talimatları da incelenmelidir.

Kullanım Talimatı

Vanish Kosla Oxi Action Halı Yıkama Şampuanı, elde halı yıkama konusunda size yardımcı olur ve minimum zahmetle en iyi sonucu elde etmenizi sağlar.
  • Öncelikle halı yüzeyindeki kırık ve parçacıkların elektrik süpürgesi ile alınması gerekir.
  • Adından en fazla 40 derece sıcaklıkta bir temizlik suyu hazırlanmalıdır. Bu suya 9 ölçü su ile 1 ölçek elde halı şampuanı eklenir. Biraz karıştırılarak köpürtülür.
  • Ardından elde edilen köpüklü su ile halı silinir.
  • Son adımda kuruyan halı bir defa daha elektrik süpürgesi ile süpürülür.
Uygulama öncesinde deterjan paketinin üzerindeki talimatların incelenmesi önerilir.
SATIN AL